Black Friday w ratownictwie i medycynie 2019

29 listopada 2019, Sprzęt ratowniczy, Komentarze (0)

Black Friday to dzień wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, następujący po Thanksgiving Day czyli Święcie Dziękczynienia, w którym wiele sklepów oferuje produkty w promocyjnych cenach. W Polsce z roku na rok to zakupowe „święto” staje się coraz popularniejsze. Czy w branży ratownictwa medycznego i medycyny możemy trafić na sklepy, które oferują zniżki w ten dzień? Możemy!

W USA szaleństwo. Na amerykańskim Amazonie można wyrwać masę produktów w świetnych cenach. W naszym kraju Polacy, jak to my, już od tygodni analizują, czy produkty w promocji rzeczywiście są tańsze niż w pozostałych okresach w roku. Fakt jest taki, że niektóre sklepy rzeczywiście zawyżają ceny przed Black Friday, żeby potem je spektakularnie obniżyć.

medycyna black friday

W naszej branży medycznej nie udało mi się znaleźć wyjątkowo wiele sklepów, w których traficie na promocje…jednak jest ich kilka. Najatrakcyjniejsze zniżki, moim zdaniem, oferują księgarnie medyczne. Zresztą nie ma sensu przedłużać, zapoznajcie się z listą sklepów poniżej i jeśli tylko potrzebujecie czegoś, to życzę Wam miłych zakupów.

Aha! Starając się mieć minimalistyczne podejście w życiu zachęcam Was do tego, żebyście kupowali tylko te produkty, których rzeczywiście potrzebujecie!

Księgarnia MP

W księgarni Wydawnictwa Medycyna Praktyczna znajdziecie kilkadziesiąt książek w promocji do 50%. Największą gratką dla medyków ratunkowych może być podręcznik „ITLS International Trauma Life Support. Ratownictwo przedszpitalne w urazach”, który kosztuje 40,5 zł. Gdyby nie to, że dostałem go w prezencie i mam, to na pewno bym zakupu dokonał. Również w niskiej cenie, bo za 13,5 zł kupicie eMPediatryczne Koło Ratunkowe.

Księgarnia PZWL

Księgarnia medyczna PZWL w swoich zasobach ma zdecydowanie więcej pozycji związanych z ratownictwem i medycyną ratunkową, także wiele innych tematycznie. Niektóre książki można kupić w cenie niższej o nawet 40% choć akurat te ratownicze raczej do minus 30%. Tak czy siak, warto przejrzeć ich zbiór, ja jedną sobie upatrzyłem i niedługo zamawiam.

Po Dyplomie

Publikacje medyczne ze zniżkami znajdziecie również w sklepie internetowym podyplomie.pl. Tam akurat nic typowo ratowniczego nie wpadło mi w oko, ale z innych dziedzin medycyny może uda Wam się znaleźć coś interesującego.

Ratowniczy.cupsell.pl

W sklepie z grafikami mojego autorstwa na koszulkach, torbach i kubkach do 2 grudnia obowiązuje zniżka 50 zł z kodem BLACK50 oraz darmowa dostawa. Jako, że nie ja jestem bezpośrednio właścicielem sklepu a otrzymuję jedynie prowizję od sprzedanych produktów to nie jestem w stanie przewidzieć, czy w tym roku Cupsell zrobi jeszcze przed świętami jakąś promocję. Jeśli tak, to na pewno poinformuję Was na moim Instagramie.

Trzy Pióra

W sklepie ratowniczym trzypiora.pl na Black Friday przecenionio produkty przeróżne. Ciuchy ratownicze o 20%, czapki o 50%. Są też znane w branży nożyczki Leatherman Raptor w cenie takiej, jak na amerykańskim Amazon, czyli całkiem niezłej (pomijając aspekt, że z założenia są drogie na polską kieszeń).

AED MAX

Ostatnia promocja przeznaczona jest dla osób lub raczej firm, które potrzebują sprzętu ratującego życie lub treningowego. Sklep AEDMAX24.pl przygotował zestawy z defibrylatorami AED i jeden do treningów, które są w niższych niż regularne cenach, plus dodatkowo różne gratisy.

*******

To tyle na ten moment! Pamiętajcie, że Black Friday w niektórych sklepach to nie tylko jeden dzień, jak np. w Cupsellu, gdzie promocja trwa do 2 grudnia. Sprawdźcie na danej stronie, do kiedy trwają promocje, może dłużej i nie musicie dokonywać decyzji zakupowej już w tym momencie. A jeśli trafiliście na jakiś sklep lub firmę, która ma z okazji dzisiejszego dnia dobre promocje dla medyków a nie ma jej na liście, podeślijcie mi link do nich w wiadomości. Ja sam jeśli jeszcze na coś interesującego trafię w ciągu dnia, to na pewno tutaj dorzucę.Wyświetlenia: 2 149

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: