Newsletter

Newsletter na Ratowniczym stworzyłem dla wszystkich Czytelników, którzy chcą być na bieżąco z nowościami na blogu i mieć 100% gwarancji, że dowiedzą się o nowych wpisach. Oczywiście wszystkie wpisy trafiają na Facebooka, jednakże on nie zawsze dostarcza treści do wszystkich lajkujących fanpage. Dodatkowo w mailach Subskrybentom podsyłam od czasu do czasu linki, które w mojej ocenie są ciekawe i których nie udostępniam nigdzie indziej.

Ratowniczy NEWSLETTER

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowych wpisach a od czasu do czasu ważnych ratowniczych sprawach.

Dodatkowo każda osoba po zapisaniu otrzymuje maila z linkiem do pobrania bezpłatnego zestawienia skrótów i akronimów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie. To mój autorski zbiór ponad 400 skrótów/akronimów w wersji dwujęzycznej (PL/EN), stworzony na bazie pracy w Polsce i za granicą. Dodatkowo jeszcze tylko subskrybentom newslettera udostępniam dostęp do zamkniętej grupy na FB „Ratowniczy Dla Pasjonatów”, w której nie ma głupich pytań, możemy kulturalnie dyskutować na wszelkie tematy a do każdego pytania znajdziemy kogoś, kto będzie znać odpowiedź. :-)

Co by nie mówić, same korzyści z zapisu! Na skrzynkę mailową będziesz otrzymywać ode mnie tylko wspomniane powyżej wiadomości, nie będę Cię nigdy zasypywał spamem i niechcianymi treściami. A jeśli z jakiegoś powodu zmienisz zdanie, to w każdej chwili możesz się z newslettera wypisać (choć mało ludzi się na to decyduje!).

Do wysyłania newslettera korzystam z jednego z najpopularniejszych na świecie systemów do mailingu MailChimp. Możesz więc być drogi Czytelniku pewny, że Twój adres e-mail jest bezpieczny i nie trafi w niepowołane ręce (Twój adres e-mail nigdy nie zostanie udostępniony nikomu).