Szkolenie otwarte z pierwszej pomocy w Krakowie – zaproszenie

20 listopada 2011, Edukacja, Komentarze (0)

AKTUALIZACJA:
Najnowsze terminy szkoleń otwartych z pierwszej pomocy w Krakowie w 2013 roku

W dzisiejszym wpisie krótkie ogłoszenie – zaproszenie na otwarte szkolenie z pierwszej pomocy, które będę prowadził 28 listopada br. w Krakowie. Jeśli ktoś z firmy, w której pracujecie (i nie mam tu na myśli oczywiście pogotowia ratunkowego:-), został lub ma zostać pracownikiem wyznaczonym do udzielania pierwszej pomocy na terenie zakładu pracy, to kurs pierwszej pomocy z całą pewnością mu się przyda.

To pierwsze szkolenie otwarte organizowane przez moją firmę i prawdopodobnie ostatnie w tym roku kalendarzowym. Grupa uczestników będzie wynosiła maksymalnie 8-10 osób, może nawet trochę mniej, więc wymiar edukacyjny szkolenia będzie wysoki. Tym samym, ilość miejsc jest ograniczona ;-). Poniżej szczegóły i link do strony zgłoszeniowej. Zapraszam!

Celem szkolenia jest przygotowanie pracowników pod kątem teoretycznym i praktycznym do prowadzenia akcji ratowniczej w najczęściej występujących stanach zagrożenia życia.

Program szkolenia został opracowany na podstawie Wytycznych 2010 Polskiej Rady Resuscytacji i aktualnej wiedzy medycznej.

Szczegóły:
Data szkolenia: 28.11.2011
Miejsce szkolenia:
Kraków, ul. Wielopole 17/31
Czas trwania: 9.00 – 14.00
Koszt: 100 zł brutto/os.

W programie m.in.:
Resuscytacja krążeniowo-oddechowa u osób dorosłych
AED – wykorzystanie w trakcie resuscytacji automatycznego defibrylatora zewnętrznego
Pozycja bezpieczna
Pierwsza pomoc w napadzie duszności, zadławieniu, podejrzeniu zawału mięśnia sercowego
Elementarne zasady postępowania w przypadku obrażeń ciała

DODATKOWE INFORMACJE I ZAPISY >>>Wyświetlenia: 2 794

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: