Szkolenie otwarte z pierwszej pomocy w Krakowie – zaproszenie

20 listopada 2011, Edukacja, Komentarze (0)

AKTUALIZACJA:
Najnowsze terminy szkoleń otwartych z pierwszej pomocy w Krakowie w 2013 roku

W dzisiejszym wpisie krótkie ogłoszenie – zaproszenie na otwarte szkolenie z pierwszej pomocy, które będę prowadził 28 listopada br. w Krakowie. Jeśli ktoś z firmy, w której pracujecie (i nie mam tu na myśli oczywiście pogotowia ratunkowego:-), został lub ma zostać pracownikiem wyznaczonym do udzielania pierwszej pomocy na terenie zakładu pracy, to kurs pierwszej pomocy z całą pewnością mu się przyda.

To pierwsze szkolenie otwarte organizowane przez moją firmę i prawdopodobnie ostatnie w tym roku kalendarzowym. Grupa uczestników będzie wynosiła maksymalnie 8-10 osób, może nawet trochę mniej, więc wymiar edukacyjny szkolenia będzie wysoki. Tym samym, ilość miejsc jest ograniczona ;-). Poniżej szczegóły i link do strony zgłoszeniowej. Zapraszam!

Celem szkolenia jest przygotowanie pracowników pod kątem teoretycznym i praktycznym do prowadzenia akcji ratowniczej w najczęściej występujących stanach zagrożenia życia.

Program szkolenia został opracowany na podstawie Wytycznych 2010 Polskiej Rady Resuscytacji i aktualnej wiedzy medycznej.

Szczegóły:
Data szkolenia: 28.11.2011
Miejsce szkolenia:
Kraków, ul. Wielopole 17/31
Czas trwania: 9.00 – 14.00
Koszt: 100 zł brutto/os.

W programie m.in.:
Resuscytacja krążeniowo-oddechowa u osób dorosłych
AED – wykorzystanie w trakcie resuscytacji automatycznego defibrylatora zewnętrznego
Pozycja bezpieczna
Pierwsza pomoc w napadzie duszności, zadławieniu, podejrzeniu zawału mięśnia sercowego
Elementarne zasady postępowania w przypadku obrażeń ciała

DODATKOWE INFORMACJE I ZAPISY >>>Wyświetlenia: 2 955

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: