2 konferencje, na których musisz pojawić się po wakacjach w Krakowie

4 sierpnia 2014, Edukacja oraz Ratownictwo, Komentarze (0)

Jak w okresie wakacyjnym znalezienie konferencji, kongresu czy seminarium ratowniczego graniczy z cudem, tak wraz z końcem sierpnia można już zacząć przebierać w wydarzeniach branżowych. We wrześniu i październiku odbędą się dwie dobre imprezy w Krakowie, na których sam będę i które będę Wam relacjonował, gdyż Ratowniczy objął je patronatem medialnym. Startujemy, kilka zdań o nich i o tym, dlaczego warto.

Wrzesień ze Szpitalem im. Jana Pawła II

uraz-co-dalej

Który jest jednym z organizatorów, obok Collegium Medicum UJ, PRR, PTPR i SKRM. Konferencja „Nagłe stany sercowo-naczyniowe – postępowanie ratunkowe” organizowana jest od kilku lat, co roku mamy na niej inny temat przewodni, tegoroczny to postępowanie w urazach, czyli mój ulubiony :-).
Przez dwa dni wykładów będzie można dowiedzieć się o postępowaniu z pacjentem „od stóp do głów”. Rzut oka na wykładowców i wiem na pewno, że tematy będą opracowane na najwyższym poziomie.

Najważniejsze informacje:

1. Impreza integracyjna: TAK
2. Punkty edukacyjne: 12 pkt.
3. Koszt: 300 PLN
4. Data: 19-20.09.2014

Więcej informacji – kliknij tutaj >>>

Październik ze Społecznym Komitetem Ratowników Medycznych

kongres-ratownikow-medycznych-2

SKRM imprezę tego rozmiaru organizuje dopiero po raz drugi, niemniej jednak będąc na ubiegłorocznym można być pewnym, że II Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych będzie na wysokim poziomie. Na Kongresie mamy cały przekrój tematów ratowniczych, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Mnie niezmiennie przyciągną urazy i postępowanie z nimi na bazie doświadczeń wojskowych, o których będą mówić specjaliści z Wojskowego Instytutu Medycznego, toksykologia ratunkowa, której nigdy za wiele oraz temat odpowiedzialności karnej i cywilnej ratowników medycznych.

Najważniejsze informacje:

1. Impreza integracyjna: TAK
2. Punkty edukacyjne: 18 pkt.
3. Koszt: 264 PLN
4. Data: 2-4.10.2014

Więcej informacji – kliknij tutaj >>>

No to jak, kto z Was się wybiera i gdzie?
Do zobaczenia! :-)Wyświetlenia: 1 923

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: