Zapowiedź recenzji ciekawego sprzętu ratowniczego

29 stycznia 2011, Sprzęt ratowniczy, 2 komentarze

Dzisiejszy wpis jest zapowiedzią kolejnej nowości na blogu ratowniczy.net, jaką niedługo będę miał przyjemność Wam przedstawić. Poprzez lekturę bloga mogliście niejednokrotnie już poznać sprzęt ratowniczy, który przedstawiałem Wam w artykułach stworzonych na bazie dostępnych w źródłach internetowych informacji. Pora pójść o krok dalej :-).

W ciągu najbliższych dni na ratowniczy.net pojawi się recenzja sprzętu ratowniczego, który fizycznie leży w tym momencie na biurku obok mojego laptopa. Wspomniany sprzęt do testów podesłała mi firma Paramedyk, prowadząca sklep ratowniczy Paramedyk24.pl. Jeśli spodoba Wam się nowa forma recenzji, bazujących na bezpośrednich odczuciach autora do testowanego sprzętu, to być może będzie ich więcej ;-).

Jestem w tym miejscu zobowiązany napisać Wam dwa słowa nt. formy umowy z firmą Paramedyk. Recenzja będzie moją prywatną, subiektywną opinią, na którą wpływu nie ma nikt. Nie otrzymuję ani nie otrzymam za jej napisanie żadnych pieniędzy, nie ma tutaj mowy o żadnych wpisach sponsorowanych; formą „wynagrodzenia” jest możliwość zachowania przeze mnie testowanego sprzętu.

Żeby nie zdradzać wszystkiego w zapowiedzi recenzji, celowo nie nazywam sprzętu ratowniczego po imieniu. Jako podpowiedź poniżej prezentuję jedynie pierwsze zdjęcie tajemniczego, czarnego pudełka, które otrzymałem w zeszłym tygodniu pocztą od firmy Paramedyk ;-).Wyświetlenia: 1 786

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: