Samobójstwo nie takie proste

19 października 2008, Wydarzenia, 4 komentarze

Samobójstwo jest procesem bardzo złożonym wywoływanym przez wiele różnych czynników. Część z podejmowanych przez ludzi prób samobójczych ma celu zwrócenie uwagi na siebie, na swoje problemy.
Niektóre z rodzajów prób pozwalają na uratowanie osoby poszkodowanej. Są jednak takie, które nie dają najmniejszych szans na przeżycie, jak na przykład skok z wysokiego piętra. Teoretycznie.
Jak podaje portal Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego kilka dni temu doszło do niecodziennej w skutkach próby samobójczej.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę wieczorem w Zabrzu przy ul. Gdańskiej. 21-letni desperat postanowił przepiłować kraty i wejść na dach 11-piętrowego wieżowca.
Po chwili mężczyzna skoczył z dachu wprost na zaparkowany przed budynkiem samochód marki Fiat Uno. Siła uderzenie była tak mocna, że dach samochodu całkowicie zapadł się. Mężczyzna przeżył skok.

Fakt, iż mężczyzna przeżył skok z wysokości ponad 30 metrów nie jest jedynym cudem w całej tej sytuacji.
Jak podał eFakt, chłopak poza siniakami nie doznał ŻADNYCH obrażeń ciała!

Jest przytomny, nie ma żadnych obrażeń wewnętrznych – mówi Marek Hawranek (60 l.), ordynator oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej szpitala miejskiego w Zabrzu. – Przeprowadziliśmy badania laparoskopowe, nic nie wykazały. To naprawdę cud.

Niesamowite.Wyświetlenia: 5 865

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: