Karetka zaparkowała w księgarni

29 września 2009, Z przymrużeniem oka, Komentarze (0)

karetka w księgarni

Sytuacja na pewno nieprzyjemna, jednak patrząc z boku i nie wczuwając się w zespół karetki wygląda troszeczkę komicznie.
Dzisiaj rano w Warszawie na jednym ze skrzyżowań doszło do zderzenia ambulansu z pojazdem osobowym. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało a w karetce nie było pacjenta. To najważniejsze.
Jednakże, w wyniku spotkania się wspomnianych dwóch pojazdów, karetka zmieniła swój prawidłowy tor jazdy i wpadła na chodnik. Dalej zahaczyła o fragment ogródka kawiarnianego i zatrzymała się na ścianie księgarni. Księgarni prawnej.
Czy nie lepiej było jednak zostać na kawie, niż zaprzątać sobie głowę polskim prawem, które pokrętne jest jak nie wiem co i ciężko zrozumieć cokolwiek z tego bełkotu? :-)Wyświetlenia: 1 485

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: