Karetka zaparkowała w księgarni

29 września 2009, Z przymrużeniem oka, Komentarze (0)

karetka w księgarni

Sytuacja na pewno nieprzyjemna, jednak patrząc z boku i nie wczuwając się w zespół karetki wygląda troszeczkę komicznie.
Dzisiaj rano w Warszawie na jednym ze skrzyżowań doszło do zderzenia ambulansu z pojazdem osobowym. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało a w karetce nie było pacjenta. To najważniejsze.
Jednakże, w wyniku spotkania się wspomnianych dwóch pojazdów, karetka zmieniła swój prawidłowy tor jazdy i wpadła na chodnik. Dalej zahaczyła o fragment ogródka kawiarnianego i zatrzymała się na ścianie księgarni. Księgarni prawnej.
Czy nie lepiej było jednak zostać na kawie, niż zaprzątać sobie głowę polskim prawem, które pokrętne jest jak nie wiem co i ciężko zrozumieć cokolwiek z tego bełkotu? :-)Wyświetlenia: 1 453

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: