Karetka rozjeżdża tłum!

24 kwietnia 2011, Media oraz Z przymrużeniem oka, 15 komentarzy

Przez ułamek sekundy zastanawiałem się, czy nie przemilczeć pewnego nagrania wideo z portalu YouTube. Z reguły w tego typu sytuacjach tak właśnie robię, lecz wspomniany film jest wyjątkowy. Czemu więc nie pokazać go i Wam, skoro jest sztandarowym przykładem nastawienia niektórych przedstawicieli naszego społeczeństwa do pogotowia ratunkowego, a zarazem oznaką skończonego kretynizmu tychże osób.

Autor włożył tyle starań w zmontowanie filmu, a także w stworzenie teorii spiskowej o złym i niedobrym pogotowiu, że zobaczyć film musicie. Nie przejmujcie się, trwa niespełna minutę – odsuńcie tylko niebezpieczne przedmioty od siebie, przerwijcie spożywanie posiłku i trzymajcie się krzesła :-).

Odpowiedź na prymitywne zarzuty względem zespołu ratownictwa sobie daruję – inni zrobili to już w komentarzach na YT, a Was jak zawsze zapraszam do wyrażenia poniżej swojej opinii poniżej ;-).Wyświetlenia: 2 677

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: