Karetka rozjeżdża tłum!

24 kwietnia 2011, Media oraz Z przymrużeniem oka, 15 komentarzy

Przez ułamek sekundy zastanawiałem się, czy nie przemilczeć pewnego nagrania wideo z portalu YouTube. Z reguły w tego typu sytuacjach tak właśnie robię, lecz wspomniany film jest wyjątkowy. Czemu więc nie pokazać go i Wam, skoro jest sztandarowym przykładem nastawienia niektórych przedstawicieli naszego społeczeństwa do pogotowia ratunkowego, a zarazem oznaką skończonego kretynizmu tychże osób.

Autor włożył tyle starań w zmontowanie filmu, a także w stworzenie teorii spiskowej o złym i niedobrym pogotowiu, że zobaczyć film musicie. Nie przejmujcie się, trwa niespełna minutę – odsuńcie tylko niebezpieczne przedmioty od siebie, przerwijcie spożywanie posiłku i trzymajcie się krzesła :-).

Odpowiedź na prymitywne zarzuty względem zespołu ratownictwa sobie daruję – inni zrobili to już w komentarzach na YT, a Was jak zawsze zapraszam do wyrażenia poniżej swojej opinii poniżej ;-).Wyświetlenia: 2 618

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: