Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego

13 października 2014, Ratownictwo, 8 komentarzy

Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego, z tej okazji będę miły i uprzejmy dla wszystkich pacjentów. Ich rodzin również.
Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego, z tej okazji będę cierpliwy, nie dam się ponieść emocjom nawet wtedy, gdy ktoś będzie usilnie próbował wyprowadzić mnie z równowagi.
Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego, z tej okazji podejdę do swojej pracy rzetelnie, sumienie będę wykonywał wszystkie swoje obowiązki, w szczególności te bezpośrednio związane z badaniem i udzielaniem pomocy pacjentom.
Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego. Nie będę z tego tytułu rzucał „słowami powszechnie uznanymi za obraźliwe” na dyspozytorów gdyż rozumiem, że ich praca lekką nie jest; analogicznie w stosunku do personelu oddziałów ratunkowych i izb przyjęć; wszystkich medycznych grup zawodowych, które działają w imię dobra najwyższego – ludzkiego życia i zdrowia.
Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego, wykażę więc zrozumienie do pacjentów, którzy powinni udać się do lekarza w przychodni, jednak z niewiedzy lub po wielu miesiącach problemów zdrowotnych są już bezsilni i próbują wykorzystać każdą sposobność, by poczuć się lepiej.
Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego, nie będę więc narzekał na swoje zarobki bo po cóż narzekać na coś, na co wpływu nie mam. Zawsze mogę przecież zmienić pracę na inną, nikt mi tego nie zakazał.
Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego, podejdę więc do swojej pracy z pasją, radością, realizując się zawodowo w miejscu pracy i zawodzie, które sam sobie wybrałem.

Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego, spróbujmy mieć takie podejście jak dziś – codziennie.

Życzę sobie oraz wszystkim koleżankom i kolegom: ratownikom medycznym, pielęgniarkom, lekarzom i ratownikom, abyśmy w naszej pracy Dzień Ratownictwa Medycznego obchodzili codziennie, a nie tylko raz w roku, 13 października.

Dzień Ratownictwa Medycznego - 13 październikaWyświetlenia: 2 778

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: