I jak tu się nudzić?

18 kwietnia 2013, Media, 2 komentarze

Skoro cały czas coś się dzieje. Nie ma dnia, żeby ktoś nie pisał, nie dzwonił, nie rzucał na tapetę jakiegoś ciekawego tematu. Dlaczego tak się dzieje? Warunek jest jeden: ludzie, którzy mnie otaczają, nie są wiecznymi malkontentami, nie winią wszystkich innych za swoje niepowodzenia. Działają – a przynajmniej próbują coś robić, zamiast narzekać.

W poniedziałek 15 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Ratownictwo po godzinach, które zapowiadałem Wam ostatnio. Czterech gości przedstawiło naprawdę interesujące prezentacje – kto nie był, niech żałuje. Kto był, niech napisze jak było ;-).

W kwietniowym wydaniu miesięcznika „Sygnał. Magazyn Wychowawcy” pojawił się obszerny artykuł mojego autorstwa skierowany do nauczycieli, przypominający działania z zakresu pierwszej pomocy. Skupiłem się w nim na sytuacjach, które mogą się pojawić podczas wszelkiego rodzaju wycieczek szkolnych (wszak w końcu przyszła wiosna!).

Sygnał Magazyn Wychowawcy 4/2013

A teraz? Pakowanie! I tydzień urlopu by naładować akumulatory przed kolejnymi pomysłami, które czekają na realizację :-).

PS Wracam 25 kwietnia – proszę nie dzwonić, co najwyżej pisać.Wyświetlenia: 2 881

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: