Zostań gwiazdą miesiąca i wejdź pod tramwaj…

10 stycznia 2012, Media oraz Wydarzenia, 13 komentarzy

…a przy okazji daj się sfilmować w trakcie nagrywania programu TV z policjantami :-).

Świetny przykład – ku przestrodze – dla wszystkich przechodzących przez jezdnię, tory kolejowe, tramwajowe i inne w sposób nierozważny, bez odwrócenia główki w taki sposób, jak przedszkolaczki to już potrafią robić. Na dodatek z telefonem komórkowym przy uchu.

W Krakowie nagrywany jest programu TVP pt. „Jedź bezpiecznie”, ukazujący częste błędy kierowców, nieznajomość kodeksu drogowego, etc. W trakcie jednego z nagrań operatorowi kamery całkiem przypadkiem udało się zarejestrować scenę, w której mężczyzna wchodzi pod jadący tramwaj. Cóż tu dużo pisać, zobaczcie sami.

Mężczyzna miał szczęście, że spotkanie z tramwajem przeżył. Mogło się to dla niego skończyć natychmiastową śmiercią na miejscu zdarzenia.

Gratulacje dla policjantów za szybką reakcję, chęć niesienia pomocy i właściwie też jej udzielenie. Pamiętajcie tylko panowie, aby przywdziewać rękawiczki ochronne na swe dłonie – szkoda ryzykować własnym zdrowiem :-).Wyświetlenia: 2 798

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: