Zagłosuj na Ratowniczy.net w konkursie Blog Roku

13 stycznia 2012, Inne, 2 komentarze

Blog Roku może być tylko jeden. A właściwie to kilka, bo w konkursie organizowanym przez Onet.pl blogi zgłaszać można było do różnych kategorii. Zgłoszenie Ratowniczy.net wylądowało w kategorii „Profesjonalne”.

Z kim przyszło konkurować? Z najbardziej znanymi blogerami z przeróżnych branż. Jestem przekonany, że dla samego faktu poszerzenia wiedzy społeczeństwa nt. ratownictwa i udowodnienia, że „ratownik też człowiek” – warto! :-)

Jak głosować

Na tym etapie głosy mogą oddawać Internauci – w tym celu należy wysłać SMS o treści B00152 pod numer 7122. Koszt smsa to 1,23 zł (z VAT) (w treści smsa należy wpisać 0 – zera, nie litery O ;-).
Z każdej kategorii 10 najwyżej przez Internautów ocenionych blogów zostanie poddanych ocenie Jury konkursu, które wybierze Blog Roku danej kategorii.

Was mogę jedynie prosić o oddanie głosu – co też czynię :-). Z Jury natomiast tak łatwo nie będzie…ale do czasu zakończenia głosowania sms wymyślę jakiś sposób, jakiś niepodważalny argument, spojrzenie, zdanie-klucz, które sprawią, że nie odważy się zapomnieć o Ratowniczy.net ;-).

Pamiętajcie! Z jednego numeru telefonu można na danego bloga zagłosować tylko raz! Stąd niezbędne jest wysyłanie smsów z wszystkich telefonów komórkowych domowników, współlokatorów, współpracowników, podwładnych, przełożonych, kolegów ze szkoły, studiów, pacjentów…;-).

Z góry dziękuję za wszystkie głosy!Wyświetlenia: 1 122

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: