Wyniki – VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym w Lublinie

8 września 2009, Ratownictwo, Komentarze (0)

Znamy już zwycięzców VIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym w Lublinie. Na stronie pogotowia w Lublinie zostały one opublikowanie niestety w okrojonej wersji. Na podium stanęły następujące zespoły:

• Krakowskie Pogotowie Ratunkowe z numerem startowym 9 – 871 punktów
  • Pogotowie Ratunkowe w Legnicy z numerem startowym 15 – 860 punktów
  • Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach – Tychy z numerem startowym 13 – 827 punktów

Na czwartym miejscu uplasował się zespół Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego.
Szczególne gratulacje należą się zespołowi podstawowemu z Krakowa, który ponownie, tak jak na zimowych mistrzostwach w Szczyrku, nie dość że stanął na podium to jeszcze wygrał całe zawody.

W niedługim czasie na blogu umieszczę obszerną galerię zdjęć z Mistrzostw w Lublinie.

Wyświetlenia: 1 539

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!