Wyniki urodzinowego konkursu

14 grudnia 2012, Inne, 3 komentarze

Możecie mnie hejtować, przeklinać, nic na to nie poradzę. Nikt, nawet sam Minister Zdrowia nie spodziewał się, że grudzień okaże się tak pracowitym miesiącem. Aż tak bardzo, że nie miałem czasu na ani chwilę na spokojnie przysiąść do komputera i opublikować wyniki konkursu. Dyżur-szkolenie, szkolenie-dyżur, jakieś zabezpieczenie medyczne. Na dodatek jeszcze teraz wraz z innymi wolontariuszami z Polskiej Misji Medycznej opiekujemy się dziewczynami z Kenii, które przyleciały do nas w ramach projektu Kenia 2012 – czasu naprawdę brakuje.

Ale nie narzekam, uwielbiam mieć niedostatek wolnego :-). Poniżej zamieszczam listę osób, do których powędrują nagrody. Drodzy Czytelnicy, jeśli uda Wam się wcześniej wysłać do mnie swoje dane do wysyłki nagrody niż z Wami się skontaktuję, będzie świetnie. Mojego maila wiecie gdzie znaleźć (FB również) i pamiętajcie, aby wysłać dane z konta FB/maila, z którego pisaliście komentarz :-).

Nagrody wędrują do:

– książki: Kira oraz Magdalena Chojnacka
– opatrunek: Kamil
– latarka: Angelika Różycka
– nożyczki: Mateusz

Gratuluję i do następnego konkursu ;-).Wyświetlenia: 1 532

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: