Współpraca

Dlaczego ratowniczy.net

Ratowniczy.net jest najpopularniejszym w branży blogiem nt. ratownictwa. Tematyka to: sprzęt ratowniczy, edukacja medyczna, uwarunkowania pracy w ratownictwie, branżowe wydarzenia, pierwsza pomoc, bhp.

Czytelnicy

Badanie przeprowadzone na łamach Ratowniczy.net w ciągu pół roku wskazało dokładnie profil zawodowy Czytelników. 83% stanowią osoby z wykształceniem medycznym (lub w trakcie jego zdobywania), w tym: 45% Czytelników to ratownicy medyczni, 4% lekarze, 11% pielęgniarki, 17% studenci kierunków medycznych i 6% przedstawiciele innych zawodów medycznych.

Liczby

Ratowniczy.net rozwija się dynamicznie, a wraz z tym stale zwiększa się liczba Czytelników i odwiedzających bloga. Najpopularniejszy magazyn ratowniczy na polskim rynku, wydawany w formie papierowej raz na dwa miesiące, ma nakład 4000 egzemplarzy.

Miesięczna liczba unikalnych użytkowników na blogu Ratowniczy.net przekracza obecnie (05.2017) 30 000 osób. W każdym artykule widoczna jest liczba komentarzy a także liczba osób, która go przeczytała.

Wokół bloga zebrana jest również społeczność Fanów na Facebooku, licząca aktualnie ponad 20 000 osób.

Formy i ceny reklamy

W przypadku form reklamy mamy pełną dowolność. Koszt również jest elastyczny niemniej jednak proszę pamiętać, że przygotowanie wartościowej dla Czytelnika i szczerej publikacji zajmuje sporo czasu, nie są to 1-2 godziny mojej pracy.

Wszystko, o czym tutaj nie wspomniałem, ustalimy indywidualnie, zapraszam do kontaktu pod adresem