V Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym Racibórz 2010

8 marca 2010, Ratownictwo, 2 komentarze

Ratowniczy.net objął patronatem medialnym V Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się w Raciborzu w maju 2010 roku. Poniżej publikuję informację od organizatorów Mistrzostw.

W dniach 13-16 maja br. w powiecie raciborskim (g. Racibórz, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Krzanowice) odbywać się będą V Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym, które będą eliminacjami do Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym 2010 w Katowicach.

Zmagania ratowników medycznych to niezwykle widowiskowa, ale i wielce potrzebna impreza, na której pojawią się zespoły ratownictwa medycznego z kraju i zagranicy. To także ogromne przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne. Przyznanie organizacji majowych Mistrzostw stolicy powiatu raciborskiego – Raciborzowi – to również zaszczyt i dowód uznania za dotychczasowe efekty pracy ratowników naszego Szpitala.

Wszelkie sprawdziany, symulacje różnorodnych sytuacji oraz wypadków, jak również wymiana doświadczeń z zakresu ratownictwa medycznego, podnoszą umiejętności ratowników medycznych, a tym samym przyczyniają się do skuteczniejszego reagowania w sytuacji zagrożenia życia ludzkiego.

Wszelkie informacje na temat mistrzostw dostępne są na stronie www.pogotowie-raciborz.pl.Wyświetlenia: 1 486

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: