V Medyczne Targi Pracy

12 listopada 2008, Wydarzenia, Komentarze (0)

Jesteś studentem uczelni medycznej? A może okres edukacji masz już za sobą i szukasz pracy lub też chciałbyś zmienić obecną?
Jeśli na jedno z dwóch powyższych pytań odpowiedź brzmi „Tak”, to już niedługo powinieneś odwiedzić stolicę Polski i koniecznie wybrać się na V Medyczne Targi Pracy.

Rokrocznie Medyczne Targi Pracy organizowane są przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Tegoroczne odbędą się już niedługo, bo 20 listopada, w godzinach od 10 do 16. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Dydaktycznym WUM, na ulicy ks. Trojdena 2A.

Warte uwagi

Przyjście na Medyczne Targi Pracy może przynieść odwiedzającym kilka korzyści.
Po pierwsze, przedstawione zostaną aktualne oferty pracy oraz praktyk studenckich w firmach związanych z działalnością medyczną.
Po drugie, osoby zainteresowane będą miały okazję porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm i dowiedzieć się jak wygląda praca i kariera w każdej z nich.
Niewątpliwie warto na to wydarzenie zabrać kilka kopii swojego Curriculum Vitae, w końcu nigdy nie wiemy kiedy wpadniemy w oko naszemu przyszłemu pracodawcy :)

Wystawcy

W V Medycznych Targach Pracy udział weźmie 31 firm. Wśród nich znajdują się centra medyczne, producenci farmaceutyczni, media medyczne, oraz firmy rekrutujące personel medyczny. Pełna lista wystawców znajduje się na oficjalnej stronie V Medycznych Targów Pracy.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie Targów Pracy lub pod numerem telefonu (0-22) 57 20 909.

Od siebie dodam, iż naprawdę warto odwiedzić targi. By nie robić kryptoreklamy nie podam nazwy firmy w której pracuję, jednak napiszę tylko że warunki pracy są całkiem inne niż w firmie państwowej :)Wyświetlenia: 1 024

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: