V Medyczne Targi Pracy

12 listopada 2008, Wydarzenia, Komentarze (0)

Jesteś studentem uczelni medycznej? A może okres edukacji masz już za sobą i szukasz pracy lub też chciałbyś zmienić obecną?
Jeśli na jedno z dwóch powyższych pytań odpowiedź brzmi „Tak”, to już niedługo powinieneś odwiedzić stolicę Polski i koniecznie wybrać się na V Medyczne Targi Pracy.

Rokrocznie Medyczne Targi Pracy organizowane są przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Tegoroczne odbędą się już niedługo, bo 20 listopada, w godzinach od 10 do 16. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Dydaktycznym WUM, na ulicy ks. Trojdena 2A.

Warte uwagi

Przyjście na Medyczne Targi Pracy może przynieść odwiedzającym kilka korzyści.
Po pierwsze, przedstawione zostaną aktualne oferty pracy oraz praktyk studenckich w firmach związanych z działalnością medyczną.
Po drugie, osoby zainteresowane będą miały okazję porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm i dowiedzieć się jak wygląda praca i kariera w każdej z nich.
Niewątpliwie warto na to wydarzenie zabrać kilka kopii swojego Curriculum Vitae, w końcu nigdy nie wiemy kiedy wpadniemy w oko naszemu przyszłemu pracodawcy :)

Wystawcy

W V Medycznych Targach Pracy udział weźmie 31 firm. Wśród nich znajdują się centra medyczne, producenci farmaceutyczni, media medyczne, oraz firmy rekrutujące personel medyczny. Pełna lista wystawców znajduje się na oficjalnej stronie V Medycznych Targów Pracy.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie Targów Pracy lub pod numerem telefonu (0-22) 57 20 909.

Od siebie dodam, iż naprawdę warto odwiedzić targi. By nie robić kryptoreklamy nie podam nazwy firmy w której pracuję, jednak napiszę tylko że warunki pracy są całkiem inne niż w firmie państwowej :)Wyświetlenia: 1 010

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: