Regionalne mistrzostwa w ratownictwie medycznym 2011

21 stycznia 2011, Ratownictwo, 2 komentarze

Znane są już planowane terminy oraz organizatorzy regionalnych mistrzostw w ratownictwie medycznym, które stanowić będą równocześnie eliminacje do zawodów ogólnopolskich. Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego opublikował w dniu wczorajszym na swojej stronie internetowej komunikat w tej kwestii.

Mistrzostwa regionalne rozgrywane będą w maju i czerwcu br. i zostaną zorganizowane przez:

– Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu w dniach 11 – 14.05.2011 roku (dodatkowe informacje na stornie www.rprsosnowiec.pl )
– Wojewódzką Stacje Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku w dniach 18-21.05.2011 (dodatkowe informacje na stronie www.wspr.bialystok.pl )
– Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku w dniach 08-11.06.2011 roku ( dodatkowe informacje na stronie www.wspritsplock.pl )
– Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie w dniach 14-17.06.2011 rok (dodatkowe informacje na stronie www.wspr.olsztyn.pl )

Tylko mam wrażenie, czy w tym roku ograniczono liczbę mistrzostw eliminacyjnych? :-)Wyświetlenia: 1 642

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: