Ratowniczy.net ma dwa lata!

25 listopada 2009, Inne, 3 komentarze

fajerwerkiWiedziałem, że prześpię drugie urodziny bloga ratowniczy.net! Już miesiąc wcześniej rozpoczęły się planowania hucznej imprezy z tej okazji, zamawianie tortów, kapel muzycznych i innych przyjemności. Specjalnie miałem ustawione 15 przypomnień w telefonie, zapisane 3 notatki w kalendarzu i przyklejone 7 żółtych karteczek wokół ekranu laptopa. Na nic to. Rok temu nie zapomniałem o święcie bloga to musiało się to przytrafić w tym. Czy coś się zmieniło i jak wyglądał kolejny rok działalności bloga ratownika? Zapraszam do dalszej części wpisu. :-)

Drastycznych zmian w ciągu tego roku nie było. Większość widocznych dla Was zmian opisałem w sierpniu we wpisie „Usprawnianie bloga„. Dojrzewam w sumie powoli do całkowitej zmiany wyglądu bloga, nie mam jednak jeszcze żadnego pomysłu na nową szatę graficzną.

Tak jak w zeszłym roku, przedstawiam Wam dane tegoroczne związane z obecnością w sieci. Na blogu ratowniczy.net przez ostatni rok pojawiło się:

  • 88 wpisów,
  • 226 komentarzy,
  • 328 tagów (chyba za bardzo z nimi przesadzam :-).

Przez kanał RSS nowości na blogu śledzi średnio 78 – 80 osób, czyli lekko ponad dwa razy więcej niż przy pierwszych urodzinach bloga.

Statystyki przez rok czasu zarejestrowały następujące parametry;

  • 110 399 odwiedzin,
  • 84 457 unikalnych użytkowników,
  • 235 005 odsłon stron bloga.

Najczęściej czytane w tym roku artykuły:

Jak już wspominałem nie raz, planów na dalszy rozwój bloga mam dużo, co z tego jednak wyjdzie czas pokaże. Dalej natomiast jestem otwarty na Wasze propozycje i sugestie. Śmiało możecie do mnie pisać czy to poprzez komentarze, czy korzystając z formularza dostępnego w zakładce „Kontakt korzystając z danych umieszczonych na stronie „O mnie” .Wyświetlenia: 1 057

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: