Ratowniczy.net ma dwa lata!

25 listopada 2009, Inne, 3 komentarze

fajerwerkiWiedziałem, że prześpię drugie urodziny bloga ratowniczy.net! Już miesiąc wcześniej rozpoczęły się planowania hucznej imprezy z tej okazji, zamawianie tortów, kapel muzycznych i innych przyjemności. Specjalnie miałem ustawione 15 przypomnień w telefonie, zapisane 3 notatki w kalendarzu i przyklejone 7 żółtych karteczek wokół ekranu laptopa. Na nic to. Rok temu nie zapomniałem o święcie bloga to musiało się to przytrafić w tym. Czy coś się zmieniło i jak wyglądał kolejny rok działalności bloga ratownika? Zapraszam do dalszej części wpisu. :-)

Drastycznych zmian w ciągu tego roku nie było. Większość widocznych dla Was zmian opisałem w sierpniu we wpisie „Usprawnianie bloga„. Dojrzewam w sumie powoli do całkowitej zmiany wyglądu bloga, nie mam jednak jeszcze żadnego pomysłu na nową szatę graficzną.

Tak jak w zeszłym roku, przedstawiam Wam dane tegoroczne związane z obecnością w sieci. Na blogu ratowniczy.net przez ostatni rok pojawiło się:

  • 88 wpisów,
  • 226 komentarzy,
  • 328 tagów (chyba za bardzo z nimi przesadzam :-).

Przez kanał RSS nowości na blogu śledzi średnio 78 – 80 osób, czyli lekko ponad dwa razy więcej niż przy pierwszych urodzinach bloga.

Statystyki przez rok czasu zarejestrowały następujące parametry;

  • 110 399 odwiedzin,
  • 84 457 unikalnych użytkowników,
  • 235 005 odsłon stron bloga.

Najczęściej czytane w tym roku artykuły:

Jak już wspominałem nie raz, planów na dalszy rozwój bloga mam dużo, co z tego jednak wyjdzie czas pokaże. Dalej natomiast jestem otwarty na Wasze propozycje i sugestie. Śmiało możecie do mnie pisać czy to poprzez komentarze, czy korzystając z formularza dostępnego w zakładce „Kontakt korzystając z danych umieszczonych na stronie „O mnie” .Wyświetlenia: 1 051

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: