Ratowniczy katalog stron – ciekawe linki w jednym miejscu

10 listopada 2009, Inne, Komentarze (0)

Katalog ratownictwo
W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam nowy projekt (to słowo może na wyrost), realizujący pomysł jaki powstał w mojej głowie jakiś czas temu. Ratowniczy katalog stron ma na celu zebranie jak największej liczby odnośników do ciekawych stron w Internecie poświęconych ratownictwu.

Początkowo taki zbiór odnośników online miałem zamiar stworzyć na własny użytek. Męczyło mnie już dodawanie zakładek w przeglądarce internetowej i późniejsze przekopywanie się przez nie, tak samo zresztą jak korzystanie z serwisów zewnętrznych. Później postanowiłem jednak katalog stron ratowniczych zrobić ogólnodostępnym, aby każdy z Was mógł z niego korzystać.

Powiem więcej, razem ze mną możecie dodawać ciekawe strony poświęcone ratownictwu do katalogu ratowniczego, do czego Was gorąco zapraszam! Każdy z internautów może dodać nowy link do katalogu, wystarczy wypełnienie krótkiego formularza zgłoszenia. Należy w nim podać tytuł dodawanej strony (np. Blog ratownika), adres www, swój e-mail i krótki opis strony. Konieczne jest jeszcze wybranie odpowiedniej kategorii stron oraz przepisanie antyspamowego kodu zabezpieczającego. Aby ochronić ratowniczy katalog przed niechcianymi i nietematycznymi stronami wszystkie zgłoszenia będę regularnie przeglądał i akceptował/kasował. Pod kątem technicznym będę wprowadzał jeszcze pewne poprawki, m.in. automatyczne generowanie miniaturek stron, które niestety na razie nie działa.

Ufff, rozpisałem się. Nie pozostaje mi już nic innego jak jeszcze raz Was zaprosić do współtworzenia katalogu stron ratowniczych :-).

PS. Wszelkie uwagi czy sugestie zgłaszajcie proszę w komentarzach pod tym wpisem.Wyświetlenia: 1 002

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: