Ratownictwo i medycyna na wesoło

8 grudnia 2008, Z przymrużeniem oka, 2 komentarze

Chociaż zima nie objawiła nam się jeszcze w całej swej okazałości, to codzienność nie jest tak przyjemna jak w letnich miesiącach. Za oknem szarówka, zimno i wilgotno, a na dodatek około godziny 16 jest już ciemno:(
W takich chwilach warto sobie samemu poprawiać nastrój. Zapraszam do zobaczenia kilku śmiesznych filmików związanych z medycyną, ratownictwem, udzielaniem pierwszej pomocy:)

1.

Na początek reklama towarzystwa ubezpieczeniowego przedstawiająca „przesiadkę” pracowników pogotowia ze starej karetki na nową:

2.

Kolejna reklama pokazująca, jak czyny pracowników ochrony zdrowia mogą być błędnie zinterpretowane przez osoby nie związane z medycyną:

3.

Jak nie należy przenosić poszkodowanego na noszach:

4.

Kolejna reklama towarzystwa ubezpieczeniowego uczy nas, jak ważna jest dokładna analiza wyników badań (w tym przypadku zdjęcia RTG):

5.

Dwa filmiki z serii „ukryta kamera”:

6.

Fragment wiadomości z wypowiedzią strażaka po akcji gaśniczej domu z plantacją…:)

7.

I na koniec klasyk, znany już pewnie wielu osobom. Przedstawia udzielanie pierwszej pomocy w wykonaniu Jasia Fasoli:

Może znacie jeszcze inne śmieszne filmiki związane z tematem?:)Wyświetlenia: 8 527

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: