Ratownictwo i medycyna na wesoło

8 grudnia 2008, Z przymrużeniem oka, 2 komentarze

Chociaż zima nie objawiła nam się jeszcze w całej swej okazałości, to codzienność nie jest tak przyjemna jak w letnich miesiącach. Za oknem szarówka, zimno i wilgotno, a na dodatek około godziny 16 jest już ciemno:(
W takich chwilach warto sobie samemu poprawiać nastrój. Zapraszam do zobaczenia kilku śmiesznych filmików związanych z medycyną, ratownictwem, udzielaniem pierwszej pomocy:)

1.

Na początek reklama towarzystwa ubezpieczeniowego przedstawiająca „przesiadkę” pracowników pogotowia ze starej karetki na nową:

2.

Kolejna reklama pokazująca, jak czyny pracowników ochrony zdrowia mogą być błędnie zinterpretowane przez osoby nie związane z medycyną:

3.

Jak nie należy przenosić poszkodowanego na noszach:

4.

Kolejna reklama towarzystwa ubezpieczeniowego uczy nas, jak ważna jest dokładna analiza wyników badań (w tym przypadku zdjęcia RTG):

5.

Dwa filmiki z serii „ukryta kamera”:

6.

Fragment wiadomości z wypowiedzią strażaka po akcji gaśniczej domu z plantacją…:)

7.

I na koniec klasyk, znany już pewnie wielu osobom. Przedstawia udzielanie pierwszej pomocy w wykonaniu Jasia Fasoli:

Może znacie jeszcze inne śmieszne filmiki związane z tematem?:)Wyświetlenia: 7 420

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: