Podziel się swoim jednym procentem podatku

15 kwietnia 2013, Inne, Komentarze (0)

Tak jak i w zeszłym roku, tak i w tym zachęcam osoby, które jeszcze nie rozliczyły się z fiskusem, do przekazania 1% podatku Stowarzyszeniu Polska Misja Medyczna. Mój jeden procent, jak i w latach ubiegłych, tak i w tym roku wędruje do PMM.

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT należy wpisać:
– numer KRS: 0000162022
– pełną nazwę stowarzyszenia: Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna
– obliczoną kwotę 1% należnego podatku

Polska Misja Medyczna kolaż

Dlaczego właśnie PMM? Nie zachęcam dlatego, że w zeszłym roku sam uczestniczyłem w jednym z projektów. PMM to nie tylko ta jedna misja w Kenii, to przede wszystkim regularne działania wolontariuszy w Gruzji, Czadzie, Rosji, Grecji i na Jamajce. To także działa dla mniejszości narodowych w Polsce.

Zachęcam, bo Stowarzyszenie ma potencjał. Bo sam na własnej skórze poczułem, że robi coś dobrego. I że jest ogromna liczba ludzi potrzebujących pomocy, tak jak i ludzi ofiarujących pomoc – także ich trzeba wesprzeć. Same ich chęci nie wystarczą, gołe ręce w przypadku medycyny cudów nie zdziałają (chyba, że ktoś wierzy w „ręce, które leczą”).

Więcej informacji o PMM można przeczytać tutaj:
Polska Misja Medyczna na Facebooku
Blog Polskiej Misji Medycznej
Strona Polskiej Misji Medycznej

PMM przód ulotki

PMM tył ulotkiWyświetlenia: 2 524

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: