Podziel się swoim jednym procentem podatku

15 kwietnia 2013, Inne, Komentarze (0)

Tak jak i w zeszłym roku, tak i w tym zachęcam osoby, które jeszcze nie rozliczyły się z fiskusem, do przekazania 1% podatku Stowarzyszeniu Polska Misja Medyczna. Mój jeden procent, jak i w latach ubiegłych, tak i w tym roku wędruje do PMM.

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT należy wpisać:
– numer KRS: 0000162022
– pełną nazwę stowarzyszenia: Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna
– obliczoną kwotę 1% należnego podatku

Polska Misja Medyczna kolaż

Dlaczego właśnie PMM? Nie zachęcam dlatego, że w zeszłym roku sam uczestniczyłem w jednym z projektów. PMM to nie tylko ta jedna misja w Kenii, to przede wszystkim regularne działania wolontariuszy w Gruzji, Czadzie, Rosji, Grecji i na Jamajce. To także działa dla mniejszości narodowych w Polsce.

Zachęcam, bo Stowarzyszenie ma potencjał. Bo sam na własnej skórze poczułem, że robi coś dobrego. I że jest ogromna liczba ludzi potrzebujących pomocy, tak jak i ludzi ofiarujących pomoc – także ich trzeba wesprzeć. Same ich chęci nie wystarczą, gołe ręce w przypadku medycyny cudów nie zdziałają (chyba, że ktoś wierzy w „ręce, które leczą”).

Więcej informacji o PMM można przeczytać tutaj:
Polska Misja Medyczna na Facebooku
Blog Polskiej Misji Medycznej
Strona Polskiej Misji Medycznej

PMM przód ulotki

PMM tył ulotkiWyświetlenia: 2 552

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: