Pierwsze urodziny bloga

24 listopada 2008, Inne, 9 komentarzy

Dokładnie dzisiaj, tj. 24 listopada, mija rok czasu od momentu pojawienia się pierwszego wpisu na moim blogu. Była to króciutka informacja o zderzeniu karetki z ciężarówką. Mało treści, mało ambitne:)
Przez ten okres zmieniło się kilka rzeczy. Po pierwsze, obecny wygląd jest drugą (jak nie trzecią – sam nie wiem) wersją graficzną. Po drugie, początkowy adres bloga blog.pierwsza-pomoc.net zmienił się na osobną, łatwiejszą do zapamiętania domenę ratowniczy.net. Po trzecie, zmienił się na pewno sposób prowadzenia bloga, zawartość wpisów.

Wyjątkowej niespodzianki z tej okazji nie będzie, za to przedstawię Wam kilka niepublikowanych wcześniej danych dotyczących bloga. Do dzieła:

W ciągu tego okresu kilkukrotnie zmieniałem statystyki monitorujące ruch na stronie. Ostatecznie wygrał Google Analytics, który to od 20 października 2008 naliczył:

  • 5 488 odwiedzin
  • 13 080 odsłon

Przy tej okazji proszę Was jeszcze o wszelkie opinie, rady, sugestie, konstruktywną krytykę dotyczącą www.ratowniczy.net.
Piszcie co Wam się podoba a co nie, co zmienić, o czym chcielibyście więcej czytać.Wyświetlenia: 1 054

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: