Pierwsza pomoc u dzieci – wywiad dla SOSrodzice.pl

16 lutego 2012, Media, Komentarze (0)

Dzisiaj krótko. Zapraszam Was do lektury wywiadu, który przeprowadziła ze mną Pani Dorota z portalu SOSrodzice.pl. Komentarze pod tym wpisem są wyłączone, jeśli chcecie dodać coś od siebie, zróbcie to proszę pod wywiadem, dla zachowania ew. ciągłości dyskusji :-).

SOSrodzice.pl: Trudno sobie nawet wyobrazić, jak skomplikowane jest udzielanie pierwszej pomocy własnemu dziecku….ogromny stres, trudność z opanowaniem drżenia rąk i pustka w głowie…Czy są jakieś metody, które pozwalają zapanować nad sytuacją, gdy nasze dziecko znajduje się w sytuacji zagrożenia życia?

Grzegorz Nowak: Niektórzy zalecają w takich sytuacjach różne metody opanowania emocji, stresu, np. poprzez uspokojenie własnego oddechu. Nie czarujmy się – niestety jeśli rodzic nie ma podstawowych umiejętności, których można się bardzo szybko nauczyć, to na nic one się zdadzą. […]

Przeczytaj całość: PIERWSZA POMOC – O TYM WARTO PAMIĘTAĆWyświetlenia: 2 593

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: