Pierwsza pomoc u dzieci – wywiad dla SOSrodzice.pl

16 lutego 2012, Media, Komentarze (0)

Dzisiaj krótko. Zapraszam Was do lektury wywiadu, który przeprowadziła ze mną Pani Dorota z portalu SOSrodzice.pl. Komentarze pod tym wpisem są wyłączone, jeśli chcecie dodać coś od siebie, zróbcie to proszę pod wywiadem, dla zachowania ew. ciągłości dyskusji :-).

SOSrodzice.pl: Trudno sobie nawet wyobrazić, jak skomplikowane jest udzielanie pierwszej pomocy własnemu dziecku….ogromny stres, trudność z opanowaniem drżenia rąk i pustka w głowie…Czy są jakieś metody, które pozwalają zapanować nad sytuacją, gdy nasze dziecko znajduje się w sytuacji zagrożenia życia?

Grzegorz Nowak: Niektórzy zalecają w takich sytuacjach różne metody opanowania emocji, stresu, np. poprzez uspokojenie własnego oddechu. Nie czarujmy się – niestety jeśli rodzic nie ma podstawowych umiejętności, których można się bardzo szybko nauczyć, to na nic one się zdadzą. […]

Przeczytaj całość: PIERWSZA POMOC – O TYM WARTO PAMIĘTAĆWyświetlenia: 2 630

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: