Nowy newsletter – zapisz się!

22 kwietnia 2011, Inne, Komentarze (1)

Drodzy Czytelnicy ratowniczego. Zapraszam Was do zapisania się do nowego newslettera, który widzicie po prawej stronie tego zdania :-). Podajcie proszę swoje imię, prawidłowy adres e-mail oraz kliknijcie link potwierdzający, który chwilę później przyjdzie w wiadomości na Waszą skrzynkę. W czym nowy newsletter jest lepszy od poprzedniego?

Wcześniejszy był obsługiwany przez usługę Google „Feedburner”, która to wysyłała Wam informację o nowym wpisie automatycznie, każdorazowo po jego opublikowaniu. Wpis się pojawił, dostawaliście info na maila. Wpisu nie napisałem, maila żadnego ode mnie nie dostaliście. Nie miałem możliwości dodania ani jednego zdania do maila w starym newsletterze. Teraz się to zmieni :-).

Nowy newsletter jest obsługiwany przez komercyjny system do mailingu. Oczywiście od razu zaznaczam, że Wasze maile nie zostaną nikomu udostępnione, sprzedane czy podarowane. E-maile będę wysyłał Wam tylko ja, przewiduję, że nie częściej niż 4-6 razy w miesiącu. Oczywiście tutaj mam już pełną władzę nad tym, co zostanie Wam przesłane.

Nie omieszkam więc przesyłać Wam maili co tydzień (jeszcze nie zdecydowałem, w który dzień dokładnie), z podsumowaniem wszystkich opublikowanych na blogu artykułów (nie ma potrzeby częściej zasypywać Wam skrzynek). W mailu będą się znajdować również m.in. odnośniki do doniesień prasowych z danego tygodnia warte uwagi.

Newsletter posłuży również do dostarczania w pierwszej kolejności Wam dodatkowych informacji i nie tylko, które być może nie będą publikowane w internecie.

PS Osoby, które były zapisane na stary newsletter nie muszą zapisywać się ponownie – zaraz dokonam importu Waszych maili, Wy musicie tylko potwierdzić zapisanie się na newsletter, klikając link w wiadomości, która niedługo do Was dotrze.
PPS Oczywiście z newslettera zawsze można się wypisać jak i zmodyfikować w nim swoje dane (jeśli np. pomylilibyście się w pisowni swojego imienia;-). Stosowny link będzie na dole każdej wiadomości.Wyświetlenia: 1 061

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: