Nowe „Ratownictwo po godzinach”, czyli spotkania branżowe w Krakowie

8 kwietnia 2013, Wydarzenia, 4 komentarze

Od dzisiaj w nazwie bloga nie ma już hasła „Ratownictwo po godzinach”. Pewnie wielu z Was było do niego przyzwyczajonych, tak samo zresztą jak i ja. Od dzisiaj jest po prostu „Ratowniczy.net” a blog niedługo doczeka się nowego logo. Gdzie podziało się tytułowe hasło?

Niespełna dwa lata temu wymyśliłem dla niego nową rolę. Mianem „Ratownictwa po godzinach” planowałem nazwać serię spotkań branży ratowniczej, spotkań po godzinach pracy właśnie, wieczorami. Spotkań, które będą czymś mniej formalnym niż konferencja lecz bardziej zaplanowanym od zwykłego wyjścia na piwo z kumplami. Spotkań, które będą coś dobrego wnosić do naszej branży, pobudzać do dyskusji i oczywiście integrować przedstawicieli środowiska.

Aby pomysł zrealizować jeszcze lepiej, do współpracy zaprosiłem Jurka Jaskułę, odpowiedzialnego za kampanię społeczną i aplikację na smartfony Ratuj Życie.

Dzisiaj mam przyjemność zaprosić Was na pierwsze spotkanie: Ratownictwo po godzinach #1. Szczegóły znajdziecie na poniższym plakacie oraz na fanpage Ratownictwa po godzinach (oczywiście zapraszam do polubienia:). Jeśli planujecie zawitać 15 kwietnia do Domówka Cafe i spotkać się z nami, potwierdźcie proszę swoją obecność na stronie wydarzenia na FB (musimy wiedzieć, ile orientacyjnie osób przybędzie). Oczywiście jeśli konta na FB nie macie, kliknijcie komentarz poniżej :-).

Ratownictwo po godzinach #1Wyświetlenia: 2 913

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: