Newslettery medyczne dla głodnych większej ilości informacji

14 lipca 2014, Media, Komentarze (0)

Kiedy internet „się kończy” i nie mam pomysłu, na co jeszcze mogę zmarnować swój czas, zaczynam przeglądać zaległe maile od różnych portali, na których zapisałem się do newslettera. Niektórzy mogą stwierdzić, że to archaiczna metoda zdobywania informacji. Wciąż jednak są miejsca w sieci, które nie korzystają z fejsbuka i dotarcie do nich w inny, niż poprzez newsletter, sposób, możliwe jest jedynie poprzez wstukanie adresu www w przeglądarkę. Poniżej przedstawiam Wam listę newsletterów, z których korzystam ja.

Jeśli chcesz być na bieżąco z publikacjami na Ratowniczym podaj swój adres e-mail w polu po prawej stronie ->>>. Będziesz dostawać informacje o nowych wpisach przed innymi, a sporadycznie dodatkowe maile z materiałami wartymi uwagi.

Goniec Medyczny

Biuletyn informacyjny dostępny dla użytkowników portalu esculap.com. Dosyć często w mailach pojawiają się pojedyncze informacje dotyczące wydarzeń w branży ratowniczej. Do niego prawdopodobnie jestem zapisany najdłużej.

Kurier MP

Newsletter wydawnictwa Medycyna Praktyczna, chyba jednego z najpopularniejszych jeśli chodzi o książki medyczne jak i prowadzenie szkoleń ratowniczych. Zapisanie się do niego możliwe jest na tej stronie. Odpycha duża ilość informacji, które należy podać przy rejestracji, z danymi adresowymi włącznie. Plusem jest fakt, że maile nie spamują skrzynki codziennie.

Medexpress

Portal medyczny stosunkowo niedługo obecny na rynku, lecz rozwijający się w niezłym tempie. Zapisu można dokonać w dolnej części strony Medexpress.pl, podając jedynie swój adres e-mail.

Newslettery docierają szybciej, niż...;-)

Rynek Zdrowia

Newsletter z informacjami związanymi bardziej z organizacją ochrony zdrowia i wydarzeniami z branży niż z medycyną stricte. Prenumeruję bo lubię czasem dowiedzieć się, co się dzieje „nad nami”. Swój mail należy zostawić na stronie RynekZdrowia.pl w pasku bocznym po prawej stronie.

Na Ratunek

Newsletter w którym trafiają się pojedyncze, bezpłatne artykuły z aktualnego wydania magazynu Na Ratunek. Bardziej moim zdaniem warto subskrybować ze względu na informacje o imprezach, które magazyn objął patronatem medialnym. Zapis możliwy na tej stronie, po kliknięciu przycisku w prawej jej części.

Portal Pielęgniarek i Położnych

Lubię podpatrywać, co dzieje się u naszej „konkurencji”, stąd jest to jedyny newsletter dedykowany pielęgniarkom, do którego jestem zapisany. Aby go otrzymywać należy zarejestrować się na stronie pielegniarki.info.pl podając jedynie swój adres e-mail.

EMS1.COM

EMS1 to jeden z najpopularniejszych anglojęzycznych portali dedykowanych paramedykom. Jest tam wszystko, czego dusza zapragnie, no może prawie wszystko ;-). Zapisu należy dokonać na tej stronie, wybierając interesujące nas opcje wiadomości.

Po zapisaniu się do newslettera może przyjść do Was mail z prośbą o potwierdzenie subskrypcji (tak jest we wszystkich dobrych i bezpiecznych systemach). Aby otrzymywać maile należy wejść w niego i kliknąć w stosowny link.

Znacie inne, godne uwagi newslettery medyczne? Jeśli tak to podzielcie się nimi w komentarzach poniżej :-).Wyświetlenia: 3 229

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: