Nagłe zatrzymanie krążenia – czy wiesz, co zrobić?

28 października 2013, Media, Komentarze (1)

O nagłym zatrzymaniu krążenia pisałem na blogu już nie raz. Wydawać by się mogło, i tak mi się wydawało, że jeśli chodzi o resuscytację na etapie przed dojazdem karetki, to nic nowego przedstawić już nie można i temat jest wyczerpany.

Okazało się jednak, że jestem w błędzie, i w temacie RKO można pokazać jeszcze działanie w nowej formie, zachęcić do nauki ratowania życia w dotychczas niespotykany sposób, edukować z wykorzystaniem dobrodziejstw XXI wieku.

Piszę tutaj o filmie opublikowanym niedawno na YouTubie a który możecie zobaczyć poniżej. Film jest interaktywny co oznacza, że w jego trakcie należy kilkukrotnie wskazać prawidłową odpowiedź na zadane pytanie. Czegoś takiego w Polsce do tej pory i w tym temacie nie było (obejrzyjcie go najlepiej w opcji pełnoekranowej).

W filmie maczał swe palce części z Was znany Jurek Jaskuła, z którym organizujemy spotkania Ratownictwo po godzinach. Tutaj, w ramach takiego post scriptum po filmie, chciałem Was poprosić o zagłosowanie na film Jurka w konkursie Banku Millenium o nazwie „Taksówką do marzeń”.

Nie będę Wam streszczał, na co Jurek chciałby przeznaczyć wygraną – kliknijcie poniżej na grafice żeby zobaczyć jego film konkursowy a następnie po prostu zagłosujcie. Głosować można codziennie ;-).

Taksówką do marzeńWyświetlenia: 9 730

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: