Nagłe zatrzymanie krążenia – czy wiesz, co zrobić?

28 października 2013, Media, Komentarze (1)

O nagłym zatrzymaniu krążenia pisałem na blogu już nie raz. Wydawać by się mogło, i tak mi się wydawało, że jeśli chodzi o resuscytację na etapie przed dojazdem karetki, to nic nowego przedstawić już nie można i temat jest wyczerpany.

Okazało się jednak, że jestem w błędzie, i w temacie RKO można pokazać jeszcze działanie w nowej formie, zachęcić do nauki ratowania życia w dotychczas niespotykany sposób, edukować z wykorzystaniem dobrodziejstw XXI wieku.

Piszę tutaj o filmie opublikowanym niedawno na YouTubie a który możecie zobaczyć poniżej. Film jest interaktywny co oznacza, że w jego trakcie należy kilkukrotnie wskazać prawidłową odpowiedź na zadane pytanie. Czegoś takiego w Polsce do tej pory i w tym temacie nie było (obejrzyjcie go najlepiej w opcji pełnoekranowej).

W filmie maczał swe palce części z Was znany Jurek Jaskuła, z którym organizujemy spotkania Ratownictwo po godzinach. Tutaj, w ramach takiego post scriptum po filmie, chciałem Was poprosić o zagłosowanie na film Jurka w konkursie Banku Millenium o nazwie „Taksówką do marzeń”.

Nie będę Wam streszczał, na co Jurek chciałby przeznaczyć wygraną – kliknijcie poniżej na grafice żeby zobaczyć jego film konkursowy a następnie po prostu zagłosujcie. Głosować można codziennie ;-).

Taksówką do marzeńWyświetlenia: 9 365

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: