Minister Zdrowia Ewa Kopacz u Moniki Olejnik w „Kropce nad i”

6 listopada 2009, Media oraz Wydarzenia, 2 komentarze

To po prostu trzeba zobaczyć. Można mówić o Minister Kopacz różne złe rzeczy, ale w tym przypadku stanęła na wysokości zadania. Pani Minister została zaproszona do programu „Kropka nad i”, w którym Monika Olejnik poruszyła temat szczepionek przeciwko wirusowi A/H1N1. Cała sprawa rozbija się o epidemię grypy, której w Polsce nie ma, i o brak decyzji decydentów na zakup szczepionek dla naszego społeczeństwa.
Ewidentnie przez całą rozmowę Pani Olejnik nie chciała zrozumieć argumentów Minister Zdrowia, w bardzo niekulturalny sposób (mówiąc delikatnie) przerywała jej wypowiedzi, kompletnie tak naprawdę była nieprzygotowana do rozmowy – potwierdzając to słowami, iż „jest laikiem”.
Zapraszam Was do obejrzenia wywiadu podzielonego na dwie części, warto poświęcić te kilka minut.

“Kropka nad i” – Ewa Kopacz – 3.11.2009 cz.1

“Kropka nad i” – Ewa Kopacz – 3.11.2009 cz.2

Filmy znalezione na blogu waldek1984Wyświetlenia: 1 054

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: