Masz wiele powodów, by żyć

23 stycznia 2009, Wydarzenia, Komentarze (0)

„Masz wiele powodów, by żyć” to hasło kampanii mającej na celu promocję bezpłatnych badań profilaktycznych wśród kobiet. Częścią akcji zorganizowanej przez Małopolski NFZ jest wystawa fotograficzna zlokalizowana na Krakowskich Plantach. Przedstawia ona 48 kobiet z Małopolski, z których część dotknęła pośrednio bądź bezpośrednio walka z nowotworem, a niektóre w ogóle nie miały bliskiej styczności z chorobą. Wszystkie kobiety łączy jednak wspólna cecha: radość z życia. Świadczą o tym nie tylko same fotografie, ale i podpisy znajdujące się pod nimi.
Wśród 48 kobiet, które wzięły udział w sesji fotograficznej, znalazła się nasza koleżanka Małgorzata Borchólska, pielęgniarka i kierowca karetki Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, ratowniczka grupy Rkwadrat. Do zdjęcia Małgosia pozuje na nowym motocyklu grupy, BMW RT 1200:
Małgorzata Borchólska i motocykl ratowniczy grupy R2

Wystawa została uroczyście otwarta 14 stycznia 2009 roku i potrwa do 14 lutego. Zlokalizowana jest w Krakowie na Plantach, w sąsiedztwie Bunkra Sztuki.
Patronat honorowy nad wystawą pełnią: Wojewoda Małopolski Jerzy Miller, Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Nawara oraz Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie Małopolskiego NFZ.

źródło:
NFZ
Krakowskie Pogotowie RatunkoweWyświetlenia: 2 322

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: