Masz pomysł? Zasugeruj go niezwłocznie!

14 maja 2009, Inne, Komentarze (0)

sugestiaMożliwe, że niektórzy z Was zauważyli już nową funkcjonalność na blogu ratowniczy.net. Jeśli nie, to ten wpis wyjaśni Wam jej celowość i działanie :-).
Do rzeczy. Od dnia dzisiejszego, na każdej stronie bloga, w jego prawej części przy pasku przewijania, wyświetla sie niewielkich rozmiarów nienachalny przycisk „Twoja sugestia”. Po kliknięciu na niego zostaje uruchomione małe okienko. Możecie w nim wpisać swoje propozycje dotyczące zmian bloga, zgłosić błąd na stronie, zadać pytanie, czy też pochwalić ratowniczy.net ;-)

dodanie-sugestii

Zapraszam do dodawania sugestii. Pamiętaj przy tym, że dzięki Tobie ratowniczy.net może nabrać jeszcze lepszych kolorów :-)Wyświetlenia: 989

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: