Konkurs – wygraj książkę o pierwszej pomocy!

24 listopada 2010, Inne, 28 komentarzy

Jak zapowiedziałem wczoraj, ogłaszam pierwszy w historii Ratowniczy.net konkurs. Nagrodę jest zdobyć bardzo łatwo, po szczegóły zapraszam Was do dalszej części wpisu. Najpierw jednak dwa słowa o nagrodzie.

Natychmiastowa pomoc w nagłych wypadkach dzieciNagrodą w konkursie jest książka pt. „Natychmiastowa pomoc w nagłych wypadkach dzieci„. Jest ona pierwszą publikacją na polskim rynku w całości poświęconą udzielaniu pierwszej pomocy najmłodszym poszkodowanym. Książka w szczególności może być wartościowa dla rodziców, opiekunów oraz innych osób mających bliski kontakt z dzieciakami. Autorem książki jest Janko von Ribbeck – niemiecki lekarz, który przez wiele lat pracował w pogotowiu ratunkowym. Publikacja została wydana w 2010 roku, tak więc oprócz nowych wytycznych resuscytacji wszelkie zawarte w niej wiadomości są aktualne.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie zapoznaj się z niniejszym regulaminem a następnie odpowiedz w komentarzu pod tym wpisem na dwa pytania (zadania):

  1. Dlaczego książka „Natychmiastowa pomoc w nagłych wypadkach dzieci” przyda się właśnie Tobie? (pytanie na rozgrzewkę;-)
  2. Wymień jedną rzecz zapewniającą dziecku bezpieczeństwo w domu (np. zaślepka do gniazdka elektrycznego) – odpowiedź będzie zaliczona i brana pod uwagę przy wyborze zwycięzcy pod warunkiem, że wymieniona rzecz nie jest powtórzeniem z wcześniejszych komentarzy.

Spośród wszystkich komentarzy zostanie wybrany przeze mnie jeden – subiektywnym zdaniem najciekawszy, najbardziej kreatywny. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego, tj. 24.11.2010 do wtorku 30.11.2010 do północy. Na potrzeby niniejszego konkursu konieczne jest podanie prawdziwego adresu e-mail w komentarzu, gdyż właśnie tą drogą skontaktuję się ze zwycięzcą. Oczywiście wynik konkursu zostanie ogłoszony publicznie w osobnym wpisie dnia 1.12.2010. Zwycięzcy nagroda zostanie dostarczona drogą pocztową w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyniku.

3…2…1…START! ;-)



Wyświetlenia: 1 985

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!





To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: