Konkurs urodzinowy Ratowniczy.net

25 listopada 2012, Inne, 47 komentarzy

„Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień” – może nie czterdzieści ale pięć. Dokładnie tyle, 5 lat, w dniu wczorajszym stuknęło blogowi Ratowniczy.net. Dokładnie 24 listopada 2007 roku na blogu opublikowałem pierwszy wpis.

Blogi są jak wino – im starsze tym lepsze, stąd pora na konkurs urodzinowy. Nie było go jeszcze nigdy tutaj z okazji urodzin, niech będzie więc.

W ramach nagród nie zaoferuję Wam przedmiotów wartości tysięcy zł., wszak jestem tylko biednym blogerem-ratownikiem ;-). Do wygrania natomiast jest kilka drobiazgów, które mogą się niektórym przydać:

nagrody5

Nagrody

czyli to, co widać na zdjęciu:
– 2x książka „Natychmiastowa pomoc w nagłych wypadkach dzieci” wydawnictwa Media Rodzina, którą zawsze polecam moim kursantom,
– Opatrunek Olaes Blast Bandage – jeden z kilku, które otrzymałem do zrecenzowania od sklepu Paramedyk24.pl a jeszcze recenzji się nie doczekały,
– nożyczki ratownicze – po prostu zwykłe nożyczki ratownicze,
– latarka diagnostyczna firmy MacTronic.

Jak wygrać

czyli szybki regulamin.

1. Polub Ratowniczy.net i ten wpis na Fejsbuku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś).
2. Podaj w komentarzu poniżej (pod tym wpisem) link do wpisu z bloga Ratowniczy.net, który najbardziej przypadł Ci do gustu/przydał się/po prostu lubisz.
3. Podaj również, którą nagrodę chciałabyś/chciałbyś otrzymać – jedną i tylko jedną.
4. Wspomniany komentarz dodaj podając swój prawdziwy e-mail lub z konta FB, gdyż jedną z tych dwóch dróg skontaktuję się z wygranymi.

Spośród zgłoszeń wybiorę 5 osób, które otrzymają podane przez siebie w komentarzu nagrody. Spośród zgłoszeń wybiorę te komentarze, które po prostu najbardziej mi się spodobają.

Konkurs startuje z chwilą opublikowana tego wpisu i trwa do 30 listopada 2012 r. włącznie. Po zakończeniu konkursu skontaktuję się z osobami wygranymi oraz opublikuję osobny wpis, a nagrody zostaną do Was przesłane drogą pocztową.Wyświetlenia: 10 548

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: