Konkurs urodzinowy Ratowniczy.net

25 listopada 2012, Inne, 47 komentarzy

„Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień” – może nie czterdzieści ale pięć. Dokładnie tyle, 5 lat, w dniu wczorajszym stuknęło blogowi Ratowniczy.net. Dokładnie 24 listopada 2007 roku na blogu opublikowałem pierwszy wpis.

Blogi są jak wino – im starsze tym lepsze, stąd pora na konkurs urodzinowy. Nie było go jeszcze nigdy tutaj z okazji urodzin, niech będzie więc.

W ramach nagród nie zaoferuję Wam przedmiotów wartości tysięcy zł., wszak jestem tylko biednym blogerem-ratownikiem ;-). Do wygrania natomiast jest kilka drobiazgów, które mogą się niektórym przydać:

nagrody5

Nagrody

czyli to, co widać na zdjęciu:
– 2x książka „Natychmiastowa pomoc w nagłych wypadkach dzieci” wydawnictwa Media Rodzina, którą zawsze polecam moim kursantom,
– Opatrunek Olaes Blast Bandage – jeden z kilku, które otrzymałem do zrecenzowania od sklepu Paramedyk24.pl a jeszcze recenzji się nie doczekały,
– nożyczki ratownicze – po prostu zwykłe nożyczki ratownicze,
– latarka diagnostyczna firmy MacTronic.

Jak wygrać

czyli szybki regulamin.

1. Polub Ratowniczy.net i ten wpis na Fejsbuku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś).
2. Podaj w komentarzu poniżej (pod tym wpisem) link do wpisu z bloga Ratowniczy.net, który najbardziej przypadł Ci do gustu/przydał się/po prostu lubisz.
3. Podaj również, którą nagrodę chciałabyś/chciałbyś otrzymać – jedną i tylko jedną.
4. Wspomniany komentarz dodaj podając swój prawdziwy e-mail lub z konta FB, gdyż jedną z tych dwóch dróg skontaktuję się z wygranymi.

Spośród zgłoszeń wybiorę 5 osób, które otrzymają podane przez siebie w komentarzu nagrody. Spośród zgłoszeń wybiorę te komentarze, które po prostu najbardziej mi się spodobają.

Konkurs startuje z chwilą opublikowana tego wpisu i trwa do 30 listopada 2012 r. włącznie. Po zakończeniu konkursu skontaktuję się z osobami wygranymi oraz opublikuję osobny wpis, a nagrody zostaną do Was przesłane drogą pocztową.Wyświetlenia: 10 713

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: