Kilka zmian – przeczytaj koniecznie

13 grudnia 2011, Inne, Komentarze (0)

Drodzy Czytelnicy, bardzo Was proszę o zapoznanie się z kilkoma zmianami, które wprowadziłem na blogu Ratowniczy.net. Przedstawione są od najważniejszych na początku, po najmniej istotne na końcu tego wpisu.

Doprecyzowanie zasad korzystania

Życie rządzi się swoimi prawami, portalami rządzą regulaminy, na Ratowniczy.net mamy po prostu „Zasady korzystania” :-). Przeczytaj je proszę, pozwoli to uniknąć jakichkolwiek nieporozumień i chociażby pretensji o to, że jakiś komentarz się nie pojawił na stronie. Tutaj będę od teraz bezwzględny – lubię otwarte i jasne zasady gry, jeśli komuś to nie odpowiada, dla dobra swojego i pozostałych Czytelników nie będę go zatrzymywał na mojej stronie.

Zmiany w reklamie

Reklama na blogu dalej będzie obecna i mam nadzieję, że nie jest dla Was bardzo uciążliwa (nigdy nie będzie tutaj żadnych wyskakujących okienek, przekierowań, czy bełkotu marketingowego).

Zmieniły się ceny reklamy, przy dłuższej współpracy jak najbardziej istnieje możliwość negocjacji ceny.

Teraz dodatkowo każdego nowego Sponsora będę Wam przedstawiał w krótkim wpisie, abyście mieli możliwość upewnić się, że nie jest to np. firma-widmo ;-). Tutaj oczywiście też uwaga ode mnie – na blogu nigdy nie pojawi się reklama produktów czy usług, co do których mam wątpliwości, czy też chociażby pozostają w konflikcie etycznym z naszym zawodem.

O mnie

Najmniej istotna zmiana – małe modyfikacje na podstronie „O mnie” ;-). Pojawiła się tam mała galeria zdjęć z różnych wydarzeń, z czasem być może dojdą kolejne. Zostały tam włączone komentarze – jeśli w jakiś sposób Ci pomogłem i chcesz mi wystawić publiczne „referencje”, będzie mi bardzo miło. Taka sama możliwość istnieje na portalu GoldenLine (mój profil).

To tyle, jeśli chodzi o „ogłoszenia parafialne” ;-). Dziękuję za uwagę!Wyświetlenia: 2 390

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: