Każdy pamięta swój pierwszy raz

24 lutego 2013, Media, 3 komentarze

„Pierwszy raz” w życiu to niesamowite przeżycie zwłaszcza, gdy dotyczy rzeczy wielkich, doniosłych. Takie chwile zapadają w naszą pamięć dożywotnio. Warto więc w miarę możliwości do swojego pierwszego razu się przygotować. Fizycznie i psychicznie.

I nie ważne, czy nastanie on w wieku 26 lat, 40 czy 17. Lepiej być gotowym i już. Chociażby dla własnego komfortu psychicznego. Ja byłem, a Ty?

CPR First Time to australijska kampania sprzed kilku lat promująca proste zasady resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Pomysł na akcję ciekawy, szkoda tylko, że zarówno strona internetowa jak i profil na FB od dawna nie są aktualizowane (a druga oficjalna strona – z końcówką .com.au – jeszcze kilka dni temu wisiała w sieci zhackowana przez tureckich speców:).Wyświetlenia: 3 127

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: