Każdy pamięta swój pierwszy raz

24 lutego 2013, Media, 3 komentarze

„Pierwszy raz” w życiu to niesamowite przeżycie zwłaszcza, gdy dotyczy rzeczy wielkich, doniosłych. Takie chwile zapadają w naszą pamięć dożywotnio. Warto więc w miarę możliwości do swojego pierwszego razu się przygotować. Fizycznie i psychicznie.

I nie ważne, czy nastanie on w wieku 26 lat, 40 czy 17. Lepiej być gotowym i już. Chociażby dla własnego komfortu psychicznego. Ja byłem, a Ty?

CPR First Time to australijska kampania sprzed kilku lat promująca proste zasady resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Pomysł na akcję ciekawy, szkoda tylko, że zarówno strona internetowa jak i profil na FB od dawna nie są aktualizowane (a druga oficjalna strona – z końcówką .com.au – jeszcze kilka dni temu wisiała w sieci zhackowana przez tureckich speców:).Wyświetlenia: 3 300

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: