Homeopatyczny ostry dyżur

15 września 2009, Media, 3 komentarze

Pewnie większość z Was wie czym jest homeopatia więc tych „cudownych” metod leczenia na ratowniczy.net opisywać nie będę. Zapraszam natomiast do obejrzenia świetnego filmiku pokazującego pomoc ofierze wypadku w ramach ostrego dyżuru.


PS. Ciekawą historię opisała Dr Ewa 999 w komentarzach do wpisu o homeopatii na blogu Konrada Kokurewicza:

Ostatnio miałam pacjenta, który jak wynika z jego relacji zgłosił sie do bioenergoterapeuty bo jak twierdził leki przepisywane przez lekarzy mu nie pomagały. Bienergoterapeuta wziął zwykłą spożywczą folię, położył ją ( wg relacji pacjenta) na specjalna piramidę, z której pobrał energię , polecił by pacjent zakładał tę folię codziennie na dwie godziny i na nią zakładał damską pończochę.
Wg relacji pacjenta terapia pomogła, a ze przy okazji oblazł ze skóry i pojawiły się owrzodzenia z powodu odparzeń to tego jakby nie zauważa.

Żyć nie umierać ;-).Wyświetlenia: 1 940

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: