Homeopatyczny ostry dyżur

15 września 2009, Media, 3 komentarze

Pewnie większość z Was wie czym jest homeopatia więc tych „cudownych” metod leczenia na ratowniczy.net opisywać nie będę. Zapraszam natomiast do obejrzenia świetnego filmiku pokazującego pomoc ofierze wypadku w ramach ostrego dyżuru.


PS. Ciekawą historię opisała Dr Ewa 999 w komentarzach do wpisu o homeopatii na blogu Konrada Kokurewicza:

Ostatnio miałam pacjenta, który jak wynika z jego relacji zgłosił sie do bioenergoterapeuty bo jak twierdził leki przepisywane przez lekarzy mu nie pomagały. Bienergoterapeuta wziął zwykłą spożywczą folię, położył ją ( wg relacji pacjenta) na specjalna piramidę, z której pobrał energię , polecił by pacjent zakładał tę folię codziennie na dwie godziny i na nią zakładał damską pończochę.
Wg relacji pacjenta terapia pomogła, a ze przy okazji oblazł ze skóry i pojawiły się owrzodzenia z powodu odparzeń to tego jakby nie zauważa.

Żyć nie umierać ;-).Wyświetlenia: 1 842

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: