Głosowanie na Blog Roku 2012

30 stycznia 2013, Inne, Komentarze (0)

W dniu jutrzejszym kończy się głosowanie na Blog Roku 2012, do którego (częściowo za Waszą namową na FB) zgłosiłem Ratowniczy.net. Tutaj jeszcze o tym nie pisałem, więc małe info.

Głosowanie zakończone, dziękuję za Wszystkie oddane przez Was głosy.

Ratowniczy.net zgłosiłem do kategorii „Firmowe i profesjonalne” uznając, że ta będzie dla niego odpowiednia. „Pasje i zainteresowania” niby też by mogły być, jednak tam ludzie zgłosili blogi o hodowli świerszczy, kotach i pogodzie, tak więc towarzystwo mi nie odpowiadało. Tym bardziej, że Ratowniczego uważam za blog rzeczywiście profesjonalny (skromność bije na kilometr?;-) a nie pisany do szuflady lub dla sweet komci :-).

Do rzeczy. Jutro kończy się etap głosowania Internautów. 10 pierwszych blogów w danej kategorii przechodzi do dalszego etapu. Na ten moment Ratowniczemu daleko do tej dziesiątki lecz wierzę, że mobilizacja i Wasze głosy mogą mu pomóc.

Zagłosować można tylko raz, wysyłając smsa za 1,23 z VAT – organizator dochód z nich przekaże na cele charytatywne. Stąd prośba do Was: jeśli lubicie efekt mojej pracy nad nowymi wpisami, chcecie mnie w jakiś sposób docenić, zagłosujcie :-). Z góry za wszystkie głosy dziękuję!

PS W treści smsa „0” to liczba zero, a nie litera.

Ratowniczy.net Blog Roku 2012Wyświetlenia: 1 356

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: