Głosowanie na Blog Roku 2012

30 stycznia 2013, Inne, Komentarze (0)

W dniu jutrzejszym kończy się głosowanie na Blog Roku 2012, do którego (częściowo za Waszą namową na FB) zgłosiłem Ratowniczy.net. Tutaj jeszcze o tym nie pisałem, więc małe info.

Głosowanie zakończone, dziękuję za Wszystkie oddane przez Was głosy.

Ratowniczy.net zgłosiłem do kategorii „Firmowe i profesjonalne” uznając, że ta będzie dla niego odpowiednia. „Pasje i zainteresowania” niby też by mogły być, jednak tam ludzie zgłosili blogi o hodowli świerszczy, kotach i pogodzie, tak więc towarzystwo mi nie odpowiadało. Tym bardziej, że Ratowniczego uważam za blog rzeczywiście profesjonalny (skromność bije na kilometr?;-) a nie pisany do szuflady lub dla sweet komci :-).

Do rzeczy. Jutro kończy się etap głosowania Internautów. 10 pierwszych blogów w danej kategorii przechodzi do dalszego etapu. Na ten moment Ratowniczemu daleko do tej dziesiątki lecz wierzę, że mobilizacja i Wasze głosy mogą mu pomóc.

Zagłosować można tylko raz, wysyłając smsa za 1,23 z VAT – organizator dochód z nich przekaże na cele charytatywne. Stąd prośba do Was: jeśli lubicie efekt mojej pracy nad nowymi wpisami, chcecie mnie w jakiś sposób docenić, zagłosujcie :-). Z góry za wszystkie głosy dziękuję!

PS W treści smsa „0” to liczba zero, a nie litera.

Ratowniczy.net Blog Roku 2012Wyświetlenia: 1 381

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: