Drogi Ratowniku Przedmedyczny EFR

6 lutego 2011, Z przymrużeniem oka, 12 komentarzy

Pisząc w zeszłym miesiącu wpis zawierający oferty pracy dla ratowników medycznych przeglądałem różne ogólnopolskie portale ogłoszeniowe. W ten sposób całkiem przypadkiem natrafiłem na ogłoszenie osoby poszukującej pracy, zawierające w tytule hasło „Ratownik przedmedyczny EFR”. Zaintrygowany postanowiłem sprawdzić kandydata, a chwilę później zrobiłem zrzut ekranu z ogłoszeniem i zdecydowałem się napisać o nim dwa słowa.

Najpierw zapraszam Was do zobaczenia fragmentu zrzutu ogłoszenia poniżej – dbając o prywatność kandydata pewne dane oraz jego zdjęcie zostały zmienione ;-).

Drogi ratowniku przedmedyczny EFR!

Cieszę się, że ukończyłeś kurs pierwszej pomocy Emergency First Response i zdobyłeś umiejętności oraz wiedzę z zakresu technik ratowania życia. Twój międzynarodowy certyfikat może być atutem podczas procesu rekrutacyjnego. Pamiętaj jednak, że w świetle polskiego, obowiązującego prawa,

nie daje ci on żadnych uprawnień, tym bardziej sprawowania opieki medycznej nad uczestnikami kolonii lub obozów.Wyświetlenia: 6 306

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: