Drogi Ratowniku Przedmedyczny EFR

6 lutego 2011, Z przymrużeniem oka, 12 komentarzy

Pisząc w zeszłym miesiącu wpis zawierający oferty pracy dla ratowników medycznych przeglądałem różne ogólnopolskie portale ogłoszeniowe. W ten sposób całkiem przypadkiem natrafiłem na ogłoszenie osoby poszukującej pracy, zawierające w tytule hasło „Ratownik przedmedyczny EFR”. Zaintrygowany postanowiłem sprawdzić kandydata, a chwilę później zrobiłem zrzut ekranu z ogłoszeniem i zdecydowałem się napisać o nim dwa słowa.

Najpierw zapraszam Was do zobaczenia fragmentu zrzutu ogłoszenia poniżej – dbając o prywatność kandydata pewne dane oraz jego zdjęcie zostały zmienione ;-).

Drogi ratowniku przedmedyczny EFR!

Cieszę się, że ukończyłeś kurs pierwszej pomocy Emergency First Response i zdobyłeś umiejętności oraz wiedzę z zakresu technik ratowania życia. Twój międzynarodowy certyfikat może być atutem podczas procesu rekrutacyjnego. Pamiętaj jednak, że w świetle polskiego, obowiązującego prawa,

nie daje ci on żadnych uprawnień, tym bardziej sprawowania opieki medycznej nad uczestnikami kolonii lub obozów.Wyświetlenia: 7 600

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: