Dofinansowane szkolenia dla ratowników medycznych

27 października 2009, Edukacja, Komentarze (0)

efs
Jakiś czas temu otrzymałem list od Medycyny Praktycznej zapraszający mnie do udziału w kursach organizowanych w ramach projektu „Ustawiczne kształcenie służb ratownictwa medycznego w województwie małopolskim”. Przyznaję, że całkiem zapomniałem Wam o nim napisać, a teraz jest na to najwyższa pora.
W ramach projektu ratownicy medyczni z województwa małopolskiego mają możliwość odbycia czterech szkoleń – wprawdzie nie za darmo, jednak po bardzo korzystnej cenie. Zgłoszenia należy dokonać do końca października 2009, więc jeśli chcecie się dokształcić stosunkowo niedużym kosztem to przeczytajcie dalszą część wpisu i podejmijcie szybką decyzję!

W skład modułu, w którym możecie wziąć udział, wchodzą cztery poniżej wymienione szkolenia:

  • Kurs doskonalący dla ratowników medycznych
  • ITLS („Zaawansowane zabiegi ratujące życie w obrażeniach ciała w opiece przedszpitalnej”)
  • ALS („Specjalistyczne zabiegi resuscytacyjne u osób dorosłych”)
  • „Stres i wypalenie zawodowe – jak radzić sobie w pracy ratownika medycznego”

Za udział w module szkoleniowym przyznawane będą oczywiście punkty edukacyjne w ramach doskonalenia zawodowego ratowników medycznych w ilości 136 punktów.
Koszt udziału w czterech szkoleniach wynosi 824,78 zł, co stanowi mniejszą opłatę niż za sam kurs doskonalący i zbliżoną do kwoty za ITLS czy ALS. Opłaca się :-)!

Warunki

Aby wziąć udział w dofinansowanym projekcie realizowanym przez Medycynę Praktyczną należy spełnić oczywiście kilka warunków:

  • posiadanie wykształcenia ratownika medycznego, lub
  • pozostawanie w trakcie kształcenia na ratownika medycznego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej w województwie małopolskim, i/lub
  • posiadanie zameldowania stałego lub tymczasowego na terenie województwa małopolskiego,
  • wypełnienie i dostarczenie dokumentów rekrutacyjnych

Mam nadzieję, że dzisiejsza informacja Wam się przyda i zostanie dobrze spożytkowana ;-). Ja niestety nie mogę skorzystać z oferty MP, gdyż w projekcie nie mogą wziąć udziału osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Więcej informacji nt. projektu możecie znaleźć na stronie Medycyny Praktycznej.Wyświetlenia: 3 228

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: