Do poczytania coś nowego – Share Week

14 stycznia 2013, Inne, 3 komentarze

W dzisiejszym wpisie polecam Wam blogi. Tym razem jednak to nic związanego z medycyną, polskie blogi medyczne znajdziecie tutaj.

Andrzej Tucholski z bloga jestKultura.pl zapoczątkował w blogosferze akcję cyklicznego dzielenia się czytanymi przez nas blogami, pod nazwą Share Week. Jakby nie było Ratowniczy.net prowadzę w formie bloga, tak więc i do akcji postanowiłem się przyłączyć. Poniżej 5 linków do blogów, które regularnie czytam – tematyka różna, kolejność dowolna.

Mediafun

Maciek BudzichAutor bloga Maciek Budzich pisze o sobie, że jest fanem mediów. Dla mnie jest jedną z najbardziej barwnych postaci blogosfery, pozytywną duszą angażującą się w różne akcje, także charytatywne. On z medycyną w sumie trochę jest związany, z drugiej jednak strony niż my. Prawie że na bieżąco relacjonował na blogu i w mediach społecznościowych swoje przeżycia związane z chorobą nerek i przeszczepem.

ChangeMaker

Artur KrólTrener, coach, psycholog: Artur Król. Zajmuje się zmianą i rozwojem osobistym, pisze również czasem w tematach około szkoleniowych, co mi osobiście dobrze wchodzi. Na Artura natknąłem się pierwszy raz na GoldenLine w grupie poświęconej zdrowiu, gdzie przypadkiem w jednym temacie razem zaczęliśmy dyskutować ze „specjalistami” MLM (multi level marketing) wciskającymi suplementy diety i inne cudowne specyfiki, pomagające oczywiście na wszystko :-).

Zombie Samurai

Paweł OpydoPaweł Opydo, związany z Interia.pl, pisze o nowych technologiach, blogowaniu czasem również, komentuje otaczającą nas e-rzeczywistość. Wcześniej jako Playr, obecnie Zombie Samurai. Charakterystyczna postać w blogosferze, która nie boi się przedstawić swojego zdania, czasem przejechać się po kimś, ostro podyskutować.

Życie jest piękne

Michał MajKażdego czasem dopada dziwna i nieprzewidywalna chandra – to najwyższy czas, aby odwiedzić Michała Maja. Założenie autora jest prost, jak sam zresztą pisze: „piszę bo mnie to motywuje do życia, Wy czytacie jeśli także Wam to pomaga”. Motywacja i rozwój to również tematy poruszane na blogu, ja go jednak odwiedzam z innego powodu. Uwielbiam ludzi kochających życie i potrafiących z niego czerpać pełnymi garściami, ludzi którzy się dużo uśmiechają i nie narzekają dookoła jak to im źle, coś nie wyszło. Michał pokazuje, że w życiu wiele można zrobić, np. wybrać się pociągiem do Chin. Cool :-).

Kominek

KominekBloger przez niektórych uznawany za najbardziej znanego w polskim internecie. Pewnie o nim nie słyszałeś, bo tak to bywa :-). Obecnie prowadzi dwa blogi, kiedyś trzy, a tak w ogóle zaczynał lata temu od jednego, kontrowersyjnie komentującego otaczającą rzeczywistość, zachowania ludzi i stosunki damsko-męskie. Kominek jest dla mnie typową postacią, którą jedni kochają, inni nienawidzą. Ja skłaniam się bardziej ku pierwszej opcji ;-).

Oczywiście jeśli sami prowadzicie blogi, dołączcie się do akcji. Aktualny Share Week trwa do jutra, więc szybko do piór (właściwie klawiatur)!Wyświetlenia: 1 571

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: