Do poczytania coś nowego – Share Week

14 stycznia 2013, Inne, 3 komentarze

W dzisiejszym wpisie polecam Wam blogi. Tym razem jednak to nic związanego z medycyną, polskie blogi medyczne znajdziecie tutaj.

Andrzej Tucholski z bloga jestKultura.pl zapoczątkował w blogosferze akcję cyklicznego dzielenia się czytanymi przez nas blogami, pod nazwą Share Week. Jakby nie było Ratowniczy.net prowadzę w formie bloga, tak więc i do akcji postanowiłem się przyłączyć. Poniżej 5 linków do blogów, które regularnie czytam – tematyka różna, kolejność dowolna.

Mediafun

Maciek BudzichAutor bloga Maciek Budzich pisze o sobie, że jest fanem mediów. Dla mnie jest jedną z najbardziej barwnych postaci blogosfery, pozytywną duszą angażującą się w różne akcje, także charytatywne. On z medycyną w sumie trochę jest związany, z drugiej jednak strony niż my. Prawie że na bieżąco relacjonował na blogu i w mediach społecznościowych swoje przeżycia związane z chorobą nerek i przeszczepem.

ChangeMaker

Artur KrólTrener, coach, psycholog: Artur Król. Zajmuje się zmianą i rozwojem osobistym, pisze również czasem w tematach około szkoleniowych, co mi osobiście dobrze wchodzi. Na Artura natknąłem się pierwszy raz na GoldenLine w grupie poświęconej zdrowiu, gdzie przypadkiem w jednym temacie razem zaczęliśmy dyskutować ze „specjalistami” MLM (multi level marketing) wciskającymi suplementy diety i inne cudowne specyfiki, pomagające oczywiście na wszystko :-).

Zombie Samurai

Paweł OpydoPaweł Opydo, związany z Interia.pl, pisze o nowych technologiach, blogowaniu czasem również, komentuje otaczającą nas e-rzeczywistość. Wcześniej jako Playr, obecnie Zombie Samurai. Charakterystyczna postać w blogosferze, która nie boi się przedstawić swojego zdania, czasem przejechać się po kimś, ostro podyskutować.

Życie jest piękne

Michał MajKażdego czasem dopada dziwna i nieprzewidywalna chandra – to najwyższy czas, aby odwiedzić Michała Maja. Założenie autora jest prost, jak sam zresztą pisze: „piszę bo mnie to motywuje do życia, Wy czytacie jeśli także Wam to pomaga”. Motywacja i rozwój to również tematy poruszane na blogu, ja go jednak odwiedzam z innego powodu. Uwielbiam ludzi kochających życie i potrafiących z niego czerpać pełnymi garściami, ludzi którzy się dużo uśmiechają i nie narzekają dookoła jak to im źle, coś nie wyszło. Michał pokazuje, że w życiu wiele można zrobić, np. wybrać się pociągiem do Chin. Cool :-).

Kominek

KominekBloger przez niektórych uznawany za najbardziej znanego w polskim internecie. Pewnie o nim nie słyszałeś, bo tak to bywa :-). Obecnie prowadzi dwa blogi, kiedyś trzy, a tak w ogóle zaczynał lata temu od jednego, kontrowersyjnie komentującego otaczającą rzeczywistość, zachowania ludzi i stosunki damsko-męskie. Kominek jest dla mnie typową postacią, którą jedni kochają, inni nienawidzą. Ja skłaniam się bardziej ku pierwszej opcji ;-).

Oczywiście jeśli sami prowadzicie blogi, dołączcie się do akcji. Aktualny Share Week trwa do jutra, więc szybko do piór (właściwie klawiatur)!Wyświetlenia: 1 547

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: