Darmowe warsztaty pierwszej pomocy u dzieci – Kraków

4 maja 2010, Edukacja, Komentarze (0)

Dzisiejszy wpis stanowi równocześnie zaproszenie dla czytelników bloga ratowniczy.net i pewne wyjaśnienie z mojej strony. Zacznijmy może od końca. Przez ostatnie dni (jak i przez najbliższe) mam masę pracy na głowie oraz przygotowań do dwóch eventów i z racji tego z nowymi wpisami krucho – jak sami pewnie zauważyliście. Do połowy miesiąca maja będzie to tak trwało, później powinno się uspokoić i wrócić do normy. Drugim wydarzeniem w którym będę brał udział są Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym. Pierwszym natomiast są warsztaty-szkolenie z pierwszej pomocy udzielanej dzieciom, które firma STAY & PLAY będzie prowadziła w najbliższy weekend.

Wspomniane warsztaty odbędą się w dniach 8 – 9 maja w Krakowie pod Wawelem na Bulwarach Wiślanych. Wraz z trenerami pierwszej pomocy STAY & PLAY będziemy je prowadzić w ramach targów MOTHER & BABY SHOW. Ze szkolenia z pierwszej pomocy u dzieci będzie można skorzystać w sobotę i w niedzielę w godzinach od 10.00 do 17.00 za darmo. Zaproszenie kieruję w szczególności do czytelników bloga bez wykształcenia medycznego, jako że warsztaty będą dotyczyć pierwszej pomocy a nie zaawansowanych zabiegów ;-).

Targi MOTHER & BABY SHOW

Mother & Baby Show

Jest to wydarzenie przeznaczone dla kobiet w ciąży oraz rodziców z małymi dziećmi od 0 – 9 lat. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych tematyką ciąży oraz rozwoju i edukacji małego dziecka. Podczas Mother & Baby Show odbędą się m.in.: bezpłatne: konsultacje medyczne, szkoła rodzenia, warsztaty wiązania chust, szkoła pielęgnacji i kąpieli noworodka również dla Tatusiów, szkolenia dla rodziców dotyczące udzielania pierwszej pomocy dziecku. Odbędą się również ciekawe wykłady dotyczące np. snu małego dziecka, baby blusa po ciąży, jak przygotować dziecko na pójście do przedszkola.

Więcej informacji o targach możecie znaleźć na stronie motherandbaby.pl. Zapraszam!

PS Zapomniałem dodać, że przez ten cały czas zmniejszonej aktywności na blogu możecie obserwować fanpage’a ratowniczy.net na facebook.com – jeśli będę już coś wrzucał to w pierwszej kolejności właśnie tam.Wyświetlenia: 2 646

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: