BlogDay 2009

31 sierpnia 2009, Inne, 2 komentarze

Blog Day 2009BlogDay to jedyna taka data w roku, przypadająca na 31 sierpnia, kiedy blogerzy na całym świecie publikują listę pięciu blogów polecając je swoim czytelnikom. Zabawa ta ma na celu poznanie nowych ciekawych miejsc w sieci, poszerzenie horyzontów, poznanie innej niż dotychczas nam znana tematyki blogów.
Poniżej prezentuję Wam sześć blogów wartych moim zdaniem uwagi, z czego trzy związane są z tematyką medyczną a trzy kolejne z inną określoną w opisie. Podaję o jeden adres bloga więcej dla zachowania odpowiedniej proporcji:-)

Szpitalne życie – Blog prowadzony przez Morfeusza, specjalistę anestezjologii i intensywnej terapii. Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda praca w szpitalu z perspektywy lekarza to blog ten jest lekturą obowiązkową.

Meduzo.pl – Blog lekarski Konrada Kokurewicza którego główną tematyką jest zdrowie. Z artykułów dowiesz się o wielu aspektach leczenia i zdrowego trybu życia a o których powie Ci mało który lekarz rodzinny.

Neurotyk.net – Jędrzej Kamiński na swoim blogu pisze o psychologii i neuropsychologii.

Mediafun – Blog autorstwa Maćka Budzicha. Maciek porusza na nim tematykę ogólnie pojętych mediów, kampanii reklamowych, marketingu.

990px.pl – Fotoblog prowadzony przez Piotra Macurę. Zobaczycie na nim świetne zdjęcia o szerokości 990 pikseli.

Kominek.tv – Blog Kominka, prawdopodobnie najpopularniejszy blog w Polsce. Po wejściu na niego staniesz się stałym czytelnikiem Kominka albo nigdy tam nie wrócisz;-)

Jeśli znacie adresy ciekawych blogów wartych uwagi (tematyka dowolna) podajcie je proszę w komentarzach.Wyświetlenia: 1 102

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: