Ankieta Czytelników Ratowniczy.net 2014 – muuuusisz wypełnić!

9 grudnia 2014, Inne, 4 komentarze

Koniec roku i początek nowego to dobry czas na zmiany. Żeby jednak zmieniać, trzeba wiedzieć co. Oczywiście ja sam mam wiele wizji, dużo pomysłów, które w głębinach dziesiątek szuflad czekają na realizację. Od zawsze jednak biorę pod uwagę Wasze opinie, moich Czytelników. Nie inaczej jest tym razem.

Tak więc w poczynaniu ustaleń, dokąd świat ma zmierzać dalej, a przynajmniej „światek Ratowniczego”, proszę Was o wsparcie. Ludzi, którzy są zainteresowani naszym ratownictwem ponad przeciętną, dla których nie jest obojętne to, co dzieje się wokół nas, którzy rozumieją sens wykonywanego zawodu.

Przed Wami nie_bardzo_długa ankieta. Wypełnicie ją szybko, pomiędzy jednym a drugim wyjazdem, pomiędzy pierwszą a drugą kawą (albo przy kawie!), w drodze powrotnej z pracy. Dla Was to chwila, dla mnie informacja zwrotna kim jesteście, jak odbieracie to, co robię, i czego chcecie w przyszłości. Przesyłam ratownicze „czuj, czuj, czuwaj!” i dziękuję każdemu za poświęcony czas :-).

Dzięki za wypełnienie ankiety!

Stay tuned ;-).Wyświetlenia: 2 214

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: