Ankieta Czytelników Ratowniczy.net 2014 – muuuusisz wypełnić!

9 grudnia 2014, Inne, 4 komentarze

Koniec roku i początek nowego to dobry czas na zmiany. Żeby jednak zmieniać, trzeba wiedzieć co. Oczywiście ja sam mam wiele wizji, dużo pomysłów, które w głębinach dziesiątek szuflad czekają na realizację. Od zawsze jednak biorę pod uwagę Wasze opinie, moich Czytelników. Nie inaczej jest tym razem.

Tak więc w poczynaniu ustaleń, dokąd świat ma zmierzać dalej, a przynajmniej „światek Ratowniczego”, proszę Was o wsparcie. Ludzi, którzy są zainteresowani naszym ratownictwem ponad przeciętną, dla których nie jest obojętne to, co dzieje się wokół nas, którzy rozumieją sens wykonywanego zawodu.

Przed Wami nie_bardzo_długa ankieta. Wypełnicie ją szybko, pomiędzy jednym a drugim wyjazdem, pomiędzy pierwszą a drugą kawą (albo przy kawie!), w drodze powrotnej z pracy. Dla Was to chwila, dla mnie informacja zwrotna kim jesteście, jak odbieracie to, co robię, i czego chcecie w przyszłości. Przesyłam ratownicze „czuj, czuj, czuwaj!” i dziękuję każdemu za poświęcony czas :-).

Dzięki za wypełnienie ankiety!

Stay tuned ;-).Wyświetlenia: 2 227

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: