4. urodziny bloga

19 grudnia 2011, Inne, 5 komentarzy

Uwierzycie, że całkiem o nich zapomniałem? :-)

Dokładnie 24 listopada br. blogowi Ratowniczy.net stuknęły 4 (słownie: cztery) lata! Aż się wierzyć nie chce, jak ten czas szybko leci.

Jako, że rocznicę przegapiłem, to w tym roku daruję sobie podsumowania, jakie w latach ubiegłych przedstawiałem (tutaj wpisy na trzecie, drugie i pierwsze urodziny bloga).

Cieszy mnie niezmiernie fakt, że Ratowniczy.net ma stałych Czytelników pomimo faktu (biję się w pierś), że w tym roku wpisów pojawiło się sporo mniej. Wzrosła natomiast niemal dwukrotnie liczba komentarzy do wpisów, co świadczy o Waszym zaangażowaniu i zainteresowaniu tematami.

Kończąc nie będę sobie ani blogowi niczego życzył, pragnę jedynie podziękować Wam: za odwiedzanie bloga, za dyskusje pod artykułami i na fan page na Facebook’u, za przesyłane maile. Dziękuję!Wyświetlenia: 1 191

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: