12 piosenek idealnych do jazdy karetką na sygnale

20 października 2014, Media, 24 komentarze

Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię słuchać dźwięku silnika. Przynajmniej nie w karetce, a zwłaszcza jadąc w niej z sygnałami alarmowymi wrzeszczącymi nad głową.

U nas z reguły gra jedna ze stacji radiowych, w zależności od preferencji zespołu cały czas ta sama lub co chwilę inna. Jedno jednak jest wspólne: są piosenki, przy których czas dotarcia do pacjenta upływa przyjemniej, głowy zaczynają się rytmicznie kiwać a noga przytupywać – oczywiście oprócz kierowcy ;-).

Dzisiaj więc, bez zbędnych treści, przedstawiam Wam moje typy na „ratownicze piosenki”. Różne gatunki muzyczne, z przekroju wielu lat. Jeśli macie swoje ulubiony typy wrzućcie linki do nich w komentarzach.

Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz – Prayer in C

DJ DISCO Feat. MC POLO – SZALONA RUDA

ATB – 9 PM

Apollo 440 – Ain’t Talkin’ 'Bout Dub

DJ TIESTO – POWER MIX

Avicii, Aloe Blacc – Wake Me Up

ATC – All Around The World

Scooter – Maria

30 Seconds To Mars -This Is War

FAUL & Wad Ad vs Pnau – Changes

Michael Jackson – They Don’t Care About Us

Faithless – Mass Destruction

Teraz patrząc na listę zauważyłem, że oprócz jednej pozycji nie ma na niej piosenek polskich. Może dlatego, że moja podświadomość nie chciała kawałków o zawodach miłosnych, ciężkim życiu, uciśnionych kotkach i o tym, że niewiele mi ktoś może dać. A angielskiego nie rozumiem ;-).

Stay tuned, za jakiś czas kolejna lista piosenek, niezwiązana z jazdą na sygnale :-).Wyświetlenia: 12 240

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie 400 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: