12 piosenek idealnych do jazdy karetką na sygnale

20 października 2014, Media, 24 komentarze

Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię słuchać dźwięku silnika. Przynajmniej nie w karetce, a zwłaszcza jadąc w niej z sygnałami alarmowymi wrzeszczącymi nad głową.

U nas z reguły gra jedna ze stacji radiowych, w zależności od preferencji zespołu cały czas ta sama lub co chwilę inna. Jedno jednak jest wspólne: są piosenki, przy których czas dotarcia do pacjenta upływa przyjemniej, głowy zaczynają się rytmicznie kiwać a noga przytupywać – oczywiście oprócz kierowcy ;-).

Dzisiaj więc, bez zbędnych treści, przedstawiam Wam moje typy na „ratownicze piosenki”. Różne gatunki muzyczne, z przekroju wielu lat. Jeśli macie swoje ulubiony typy wrzućcie linki do nich w komentarzach.

Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz – Prayer in C

DJ DISCO Feat. MC POLO – SZALONA RUDA

ATB – 9 PM

Apollo 440 – Ain’t Talkin’ ‚Bout Dub

DJ TIESTO – POWER MIX

Avicii, Aloe Blacc – Wake Me Up

ATC – All Around The World

Scooter – Maria

30 Seconds To Mars -This Is War

FAUL & Wad Ad vs Pnau – Changes

Michael Jackson – They Don’t Care About Us

Faithless – Mass Destruction

Teraz patrząc na listę zauważyłem, że oprócz jednej pozycji nie ma na niej piosenek polskich. Może dlatego, że moja podświadomość nie chciała kawałków o zawodach miłosnych, ciężkim życiu, uciśnionych kotkach i o tym, że niewiele mi ktoś może dać. A angielskiego nie rozumiem ;-).

Stay tuned, za jakiś czas kolejna lista piosenek, niezwiązana z jazdą na sygnale :-).Wyświetlenia: 10 000

Podoba Ci się na Ratowniczym? Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatne zestawienie ponad 200 skrótów wykorzystywanych w ratownictwie i medycynie, które otrzymasz po kilku minutach. Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dla pasjonatów ratownictwa a dwa razy w miesiącu informację o nowych wpisach na blogu. Zero spamu, Twojego adresu nie udostępnię nikomu!

To nie koniec! Przeczytaj najnowsze wpisy: