Współpraca

Dlaczego ratowniczy.net

Ratowniczy.net jest najpopularniejszym w branży blogiem nt. ratownictwa. Tematyka to: sprzęt ratowniczy, edukacja medyczna, uwarunkowania pracy w ratownictwie, branżowe wydarzenia, pierwsza pomoc, bhp.

Czytelnicy

Badanie przeprowadzone na łamach Ratowniczy.net w ciągu pół roku wskazało dokładnie profil zawodowy Czytelników. 83% stanowią osoby z wykształceniem medycznym (lub w trakcie jego zdobywania), w tym: 45% czytelników to ratownicy medyczni, 4% lekarze, 11% pielęgniarki, 17% studenci kierunków medycznych i 6% przedstawiciele innych zawodów medycznych.

Liczby

Ratowniczy.net rozwija się dynamicznie, a wraz z tym stale zwiększa się liczba Czytelników bloga. Jedyny na polskim rynku magazyn ratowniczy wydawany w formie papierowej raz na dwa miesiące ma nakład 4000 egzemplarzy. Miesięczna liczba unikalnych odwiedzin na Ratowniczy.net jest trzykrotnie wyższa, a odsłon stron ponad czterokrotnie wyższa. W każdym artykule widoczna jest liczba komentarzy a także ilość osób, która go przeczytała.

Wokół bloga zebrana jest również społeczność fanów na Facebooku, licząca aktualnie ponad 11 000 osób.

Formy i ceny reklamy

W przypadku form reklamy mamy pełną dowolność, wszystko jest do dogadania. Cena również, niemniej jednak należy pamiętać, że przygotowanie publikacji to nie są 1-2 godziny mojej pracy.

Wszystko, o czym tutaj nie wspomniałem, ustalimy indywidualnie, zapraszam do przesłania propozycji na kontakt@grzegorznowak.pl

Dotychczas z reklamy na blogu Ratowniczy.net skorzystały następujące firmy:
Paramedyk – internetowy sklep ratowniczy, Medluk – ratownictwo medyczne, Centrum Wspierania Projektów Europejskich, BHP Budomax Kraków i kilka mniejszych.