Masz pytania związane z pierwszą pomocą? Zadaj je na forum

17 sierpnia 2010, Edukacja oraz Pierwsza pomoc, 5 komentarzy

Z zamiarem uruchomienia forum internetowego nosiłem się od długiego już czasu, jednak wciąż coś nie pozwalało mi na dokończenie pomysłu. Widząc jednak duże zainteresowanie udzielaniem pierwszej pomocy stwierdziłem, że forum takie powinno istnieć, aby każdy swobodnie mógł zadawać pytania. Poza tym wiele odpowiedzi, których udzieliłem na zapytania przez formularz kontaktowy na ratowniczy.net mogło przecież pojawić się na ogólnodostępnej stronie, i korzyści z informacji czerpałoby wtedy więcej osób.

Forum o pierwszej pomocy

Pierwsza-pomoc.net

Jak widzicie powyżej, adres forum jest stosunkowo łatwy do zapamiętania :-). Powyższa domena jest w moim posiadaniu od prawie trzech lat, więc już najwyższa pora na sensowne jej zagospodarowanie. Wygląd forum o pierwszej pomocy nie rzuca na kolana. Wychodzę jednak z założenia, że akurat przy tej tematyce nie liczy się design strony internetowej, a jej zawartość merytoryczna.

Uważam, że pierwsza pomoc jest taką tematyką, z której informacje powinny być szerzone za wszelką cenę. Forum o pierwszej pomocy jest więc idealne dla osób, które:

  • były kiedyś na kursie pierwszej pomocy i chcą sobie odświeżyć informacje,
  • j.w. i chcą doprecyzować informacje z kursu, bo np. instruktor o czymś powiedzieć zapomniał,
  • chcą zyskać wiedzę z pierwszej pomocy za darmo – oczywiste jest, że za korzystanie z forum płacić nie trzeba, za kurs już tak.

Na forum pierwsza-pomoc.net jak na razie ruch jest niewielki, użytkowników także jest mało, gdyż nie miałem do tej pory czasu na jego rozreklamowanie. Teraz postanowiłem to zmienić, czego wyrazem jest ten wpis. Co jest pewne w tym, nazwijmy to, projekcie?

Żadne pytanie, nawet najtrudniejsze nie pozostanie bez odpowiedzi. Na Wasze pytania na pewno będą odpowiadać osoby z wykształceniem medycznym. Ja oczywiście zarejestrowany już jestem, pojawią się też z czasem kolejni ratownicy medyczni.

Myślę, że tyle informacji wystarczy. Pozostaje mi tylko jeszcze raz Was zaprosić do korzystania z forum pierwsza-pomoc.net: zadawania pytań, odpowiadania na zapytania innych, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z ratowaniem ludzkiego życia.

Zadaj swoje pytanie, przejdź na FORUM O PIERWSZEJ POMOCY!

PS W celu aktywnego korzystania z forum należy się na nim zarejestrować – zajmie Ci to maksymalnie kilka minut ;-).


Wyświetlenia: 2 882